Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem Wattpados...

Tudnátok nekem Wattpados történeteket ajánlani?

Figyelt kérdés

Főleg olyat szeretnék, amiben erős a romantikus szál.


Ezen kívül van pár elvárásom:

1. Legyen igényesen megírva (helyesírási hiba nélkül, minimális elgépeléssel, legyenek törve a sorok, létezzenek bekezdések)

2. Legyen következetes, derüljön ki, hogy ki mit miért csinál.

3. Ne legyen az elején első nap leírása

4. Ne legyen benne kép a szereplőkről, se semmi másról a leírásban.

5. Ha magyar a történet, legyenek magyar nevek benne, ne tegyünk úgy, mintha fordítás lenne, ha nem az. (Most elsősorban magyar nyelvű történeteket keresek)

6. A főszereplők ne a rosszfiú, macsó srác és a stréber, okos, hallgatag lány legyenek. Vagy mindkettő legyen átlagos, vagy legyen fordított a felállás.

7. Ne legyen extrém hátterük (pl korán meghalt szülő, agresszív apa, maffia stb)

8. Ne jöjjenek rögtön össze (nem is muszáj összejönnük), legyen ez elhúzva.


Tudtok ilyen történeteket ajánlani?


Utóirat: a Szívregényeket már elolvastam, meg mindent attól az írótól.



2021. márc. 8. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igazából engem Wattpadon egy "író" könyvei fogtak meg leginkább. Azokat simán el tudnám képzelni a polcomon. Ezen kívül leginkább kész könyv átdolgozásokat szoktam olvasni. De a Drogbárót, a Szüzek körét és annak a második részét mindenféleképpen ajánlom. Jól vannak megírva. Igényes a történet. Nincsenek benne leírások és képek a szereplőkről. Igaz az elsőben tipikusan megjelenik a rosszfiú klisé, de ott a lány is igazán belevaló és képes felvenni vele a kesztyűt. A másik inkább erre a gimis vonalra megy rá, de szerintem az is irtózatosan fantasztikus lett. Ha jó könyveket keresel azt hiszem Kollár Betti profilját tudom ajánlani. Neki nagyon sok jó írása van. Gyakran olvasok tőle. Oh és van mégy egy sztori, de az nincs még befejezve. A címe Szerelem jégbe fagyva. Remélem tudtam segíteni. Én nálam ezek lettek a wattpad favoritok. És ha esetleg gondolod nézz rá az olvasó listáimra. Ott ezek közül egy-kettő fent van és még számos olyan sztori ami nekem nagyon tetszett. @aaannaaa0806 a nevem.
2021. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Korában én is feltettem hasonló kérdést, mint a tiéd. Érkeztek nagyon jó könyvek is válaszul, ha gondolod, csemegéz ☺️:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__10798883..



Nekem most nagy kedvencem, az Idegen érzelem c. írás wattpadon. Rég volt hasonló jó írás, ami nem a szokványos bla bla...


Remélem, segítettem valamelyest :)

2021. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem riadsz vissza a tanár-diák történetektől a Hidegháború trilógiát ajánlom (igényes, és az összes része befejezett). A Bakancslista, ebben a főszereplő ugyan rosszfiú, de a csaj nem stréber. Vagy No_kindness könyveit ajánlom, azokat imádtam.
2021. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hali, ebben a sztoriban lassú lefolyású szerelem van, nagyin igényesen van szerintem írva és garantálom, hogy nincs se kép, se első nap leírás:


[link]

2021. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!