Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valakinek nincs meg Tóth...

Valakinek nincs meg Tóth Ibolya: A pszichológia alapjai könyv? Nagy szükségem lenne rá az érettségi miatt, de annyira régi hogy sehol nem tudom beszerezni.

Figyelt kérdés

#pszichológia #tóth ibolya
2021. márc. 9. 12:24
 1/7 Kawada2365 ***** válasza:

Szia,


ha jóban vagy a helybeli könyvtárossal, és esetleg az ottani könyvtárban nincs meg, kérdezd meg tőle, hogy meg tudja-e rendelni neked könyvtárközi kölcsönzéssel. (Barcson,Beregszászon, Budakeszin,Budapesten több iskolában/gimnáziumban megvan.)


igazából az a kérdés, hogy a jelen helyzetben mennyire engedik a könyvtárközi kölcsönzést, de ha igen, akkor csak annyi a dolgod, hogy felveszed a kapcsolatot a helybeli könyvtárral, elmondod,hogy szeretnél könyvtári kölcsönzést, leadod a címet, szerkesztőt, ők megrendelik, értesítenek, ha megjött, és minimum 3 hétig nálad lehet, de utána kérhetsz hosszabbítást.


ennek annyi az anyagi vonzata, hogy amikor vissza kell küldeni a könyvet, akkor neked kell állnod a postaköltséget.


Ha engedik ezt a kölcsönzési formát a jelen helyzetben...


Remélem valamennyire tudtam segíteni.

2021. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos megvenni szeretném. De köszönöm.
2021. márc. 9. 17:02
 3/7 anonim válasza:
Szia! É úgy csibáltam, ahogy Kawada2365 írta, s ameddig nálam volt lefénymásoltattam és lefűzettem, így megvan mostmár nekem is. Jobbat én sem tudtam csinálni. :)
2021. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia. Azóta sikerült beszereznem más pszichológia könyvet, amit szintén sokan ajánlottak, de köszönöm a választ.
2021. márc. 19. 19:29
 5/7 anonim válasza:
Szia, nincs mit! :) Lr tudnád írni melyiket? Köszönöm!
2021. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pszichológia pedagógusoknak

N. Kollár Katalin, Szabó Éva (2004)

Osiris Kiadó

Szintén nem lehet már kapni sehol.

2021. márc. 20. 09:57
 7/7 anonim válasza:
koszonom szépen!
2021. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!