Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok véleményt az...

Mondanátok véleményt az írásomról?

Figyelt kérdés

Erről a wattpad fanfictionről lenne szó: [link]


Igazából az írástechnikára lennék kíváncsi, hogy mennyire élvezhető a stílusom, ilyesmi, de ha esetleg érdekel a történet, arról is szívesen meghallgatom a véleményed!

Lehetőleg építő jellegű kritikát írj! :)



2021. márc. 13. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A borítón és a címben különbözik a szöveg.

Borítón: holfény

Címben: hodfény

Akkor ez most holdfény akar lenni? :D


Párbeszédhez:

[link]

[link]


A Prológus jó volt, érdekes.


Nagyon tetszik, hogy Talessa a fátyla mögé "bújik", szerethetővé teszi.


Az első fejezetben még nem kapta képet a palota kinézetéről, de a többi dolgot remekül leírtad. Esetleg ha kihagytad a palota leírását és később kibővítenéd, figyelj rá, hogy ne legyen majd túl sok leíró szöveg, egy-két párbeszéddel majd színesebbé teheted.

Bár nagyjából el tudom képzelni, azért írhatnál valamit a folyosókról, amiken végigmentek. Mert nagyon jó a fogalmazásod!


Nekem kicsit zavaró, hogy épp most ismertem csak meg a főszereplőt, erre egy hetet "kihagyok" az életükből. Kíváncsi lennék rá hogy mit csináltak, milyenek az ottaniak.

Bár szerintem ez inkább azoknak szükséges, akik nem olvasták a könyvet (én csak az elsőt).


A 2. fejezetben hátulról a harmadik bekezdés:

"fordulna volna" csak gondoltam, szólok


Összességében nagyon szuper volt! Tetszett. Nem tudom, segítettem-e, remélem, igen, de sok sikert!

2021. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy sikerült ennyire elnézni a borítót, de köszönöm, hogy szóltál! Ki tudja magamtól mikor vettem volna észre (pedig amúgy nagyon szoktam figyelni a helyesírásran, de sajnos hibák becsúszhatnak)! :D

És köszi a többi megjegyzést is. Ez igazából az első "könyvem" úgyhogy bőven akad mit fejlődni, de igyekszem. ^^

2021. márc. 13. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Első íráshoz képest rohadt jó!


#1

2021. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper!
2021. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!