Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta Leiner Laura új...

Aki olvasta Leiner Laura új könyvét a Bízz Bennem-et annak mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett csak szerintem túl sok "gondolkodós,elmélkedős"rész volt benne.
2021. márc. 14. 12:44
 1/4 Anna0806 ***** válasza:
100%
Igen az tényleg sok volt, de tetszett, hogy kicsit könnyedebb hangot ütött meg mint az első és szerintem sokkal több poén volt benne. A csapat eddig ezerszer összeszedettebb, mármint jobban ismerik talán egymást és közelebb állnak egymáshoz. A feladatok ugyanolyan ötletesek mint az első trilógiában és ha így folytatódik a sztori én csak örülni fogok. Talán lehetne egy kicsit kevesebb önmagamba fordulós/elmélkedős rész. Oh és remélem Rajmund végre nyit és közeledik úgy igazán Sára iránt, mert irtó aranyosak együtt. Imádtam az összes jelenetüket.
2021. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mcgalagony17 ***** válasza:

Szerintem az első IOV trilógiában is ugyanennyi elmélkedős rész volt. Ami különbség talán az előző trilógiához képest, hogy itt alapjáraton viccesebbek a karakterek, különösen Rajmund és Sára. Abszolút jó, hogy az írónő ezt a sztorit teljesen másképp közelítette meg mint az előzőt. :)


26/N

2021. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eddigi legjobb Leiner Laurától. #Ever
2021. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!