Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki kiábrándult a Harry...

Aki kiábrándult a Harry Potterből (könyvekre gondolok), vagy esetleg zseniálisnak tartja, mi miatt?

Figyelt kérdés

A lehető legtöbb válaszra kíváncsi vagyok, előre is köszönöm!


Leszögezném, hogy nem akarok senkit sem bántani ezzel, kérlek, ne így álljatok a kérdésemhez!


Én hatalmas rajongó voltam, fanfictionöket is írtam, többször olvastam meg minden részletet tudok róla. Mégis azt érzem, hogy már nem látom benne azt, amit régen (nyilván benne van az is, hogy már 22 vagyok). Viszont vannak mesék, fantasyk, amiket ugyanúgy szeretek most is, míg a Harry Potterrel kapcsolatban egyszerűen azt érzem, hogy kényelmetlenül logikátlan.


Kérlek, írjátok meg a gondolataitokat erről :)



2021. márc. 14. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem tartom rossznak, de zseniálisnak bőven nem.

Abban, amit csinál, jó. Vannak benne érdekes koncepciók és jókor volt jó helyen. Bizonyos karakterek nagyon emlékezetesek (bár változott, hogy kire gondolok így gyerekkoromhoz képest).

2021. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Én zseniálisnak tartom. Egyszerűen azét, mert annyira egyben van az egész. A világ a szereplők, a cselekmény...Kiegészítik egymást. Ráadásul magában a varázsvilágban is rengeteg potenciál van, nem véletlen, hogy annyi fanfictiont írnak ebben a témában
2021. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Számomra a könyv unalmas és vontatott volt. Csak a filmeket szeretem
2021. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Zseniálisnak tartom őket, minden évben újraolvasom őket. A filmeket annyira nem szeretem, de néha megnézem őket. Fanfictionokat nem szoktam olvasni.
2021. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Szerintem a hangulata az, ami nagyon megkapó, a könyvben és a filmekben kicsit máshogy.

Én csak amiatt idegenedtem el tőle valamennyire, hogy a világa szabályait sokszor inkonzisztensnek érzem.

2021. márc. 14. 23:16
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon szeretem a Harry Potter könyveket. Egy nagyon érdekes világot tár elénk a történet. Meg persze izgalmas és vicces is. Az évben harmadjára olvasom.
2021. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az első tökéletesen leírta. Ugyanígy vagyok vele.
2021. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Drebin válasza:
79%
A hibái ellenére nagyon jó. Eredeti, izgalmas, még felnőtt fejjel is. Emma Watson, Rupert Grint, Daniel Radcliffe és a többiek "Always"!🙂🙂🙂
2021. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!