Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter mikor végezte el...

Harry Potter mikor végezte el a hetedik évét Roxfortban?

Figyelt kérdés
Vagy neki az kimaradt? Mert ugye a hetedik részbe nem jár roxfortba, az epilóguságában pedig nincs erről szó...

2021. márc. 16. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyes helyeken azt írják, hogy ő és Ron nem ment vissza tanulni, mert a minisztériumba kb automatikusan felvették az olyanokat dolgozni, akik harcoltak a roxforti csatában.
2021. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Harry és Ron nem fejezték be, csak Hermione.
2021. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Egy varázslónak a minisztériumon kívül akad más munkahely? Egy ideje ezen gondolkodok, hogy aki végez a Roxfort-ban milyen lehetőségei vannak, mert a muglik világában tilos a varázslás, a varázsvilágból pedig nem tudok mást tanár és miniszteri álláson kívül. Kíváncsi vagyok.
2021. márc. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Árusok Abszol úton/Roxmortsban(Ollivander, Rosmerta stb. ) , orvosok a Szt. Mungóban, legendás lényekkel foglalkozók (pl Charlie a sárkányokkal), kviddics játékosok,alkimisták, de ott is vannak írók, zenészek, színészek stb.

Szóval azért vannak lehetőségek.

2021. márc. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Roxforti tanár, átoktörő, újságíró, festő, fotós, gringottsi alkalmazott, a Minden ízű drazsékat is biztosan gyártják valahol, csakúgy a seprűket pl (erre gondolom külön fejlesztők vannak, minél jobb seprűk létrehozására szakosodva), a vasútnál is elhelyezkedhetnek... Kb mindennek van varázsló megfelelője.
2021. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Umbridge apja emlékeim szerint takarító volt a Minisztériumban, szóval a varázsvilágban is vannak egyszerű állások. Nem varázslattal oldanak meg mindent.

2021. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok, köszönöm a válaszokat (remélem nem gond hogy itt kérdeztem rá) :D

Amúgy nagyon érdekes, sokkal összetettebb a varázsló-munkaerőpiac mint eddig gondoltam.

2021. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Üdv. Az első jól írta.

A csata után Kingsley lett a mágiaügyi miniszter és elrendelte, hogy bárkit aki harcolt, azt automatikusan felvesznek aurornak, Harry és Ron pedig gondolkodás nélkül mentek. Harry szinte azonnal az Auror parancsnokság vezetője lett, később pedig a Varázsbűn üldözési Főosztály vezetője lett. Ron csak néhány évig volt Auror, utána kilépett, És George-dzsal vezették tovább a varázsvicc boltot.

Hermione befelyezte az utolsó évet, utána nem tudom pontosan hol dolgozott, de később ő lett a Mágiaügyi miniszter miután Kingsley nem indult újra (úgy tudom 4 ciklust vitt végig Kingsley utána lemondott és nem indult újra)

2021. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
66%
Semmikor, mert feljebb sorolták őket.
2023. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!