Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » "Gyűlöllek -> szeretlek"...

"Gyűlöllek -> szeretlek" romantikus könyvek?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan könyveket ajánlani, amikben a főszereplők az elején nem kedvelik egymást?

Most fejeztem be A levegő népe triológiát, hasonlók érdekelnek, szóval fantasy is jöhet, de hétköznapi is érdekel, onnan a Szivatás jut eszembe, ami ilyen.

17/L



#könyv #romantika #fantasy #Utálatbólszerelem
2021. márc. 18. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Jennifer L. Armentrout: Obszidián
2021. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 izzabbell válasza:
100%

Rengeteg ilyen könyv van, általában a jobb fantasyk ezen alapulnak. Figyelmedbe ajánlom Kate Daniels- sorozatot. Sajnos nem jelent meg hivatalosan végig magyarul, de (készült fan fordítás) el lehet érni a könyveket magyarul, ha nagyon akarja az ember. Vagy Sarah J. Maas könyvei, ott az irónőnél tipikusan az a befutó férfi szereplő, akivel a főszereplőink ki nem állhatják egymást az elején. :)

Talán még az Angellfall-t ajánlom én kifejezetten imádtam, de sokszor hallok róla rosszat ami számomra érthetetlen, vagy Meg Cabot könyveit. Igaz azok még könnyedebbek mert fiatalabbaknak iródtak így olyan hűde forró jelenetekre ne számíts, de én nagyon szerettem őket. Vicces, belevaló, és gúnyorosak a főszereplői.

Csitt-csitt sorozat, vagy Julia Kagawa trilógiája, ami már nem is trilógia ha minden igaz. Mary E. Pearson - az Árulás Csókja trilógia is nagyon jó.

Hmm ezek lényegiben mind fantasyk, mert hirtelen nem jut eszembe nem fantasy, pedig abból is rengeteg van, csak azok valahogy nekem nem nyújtanak olyan maradandót, de jól szórakozok közben... :) Remélem más ír valami olyat amit még nem olvastam volna, mert esküszöm már kutatom a nem olvasott de ilyen tipusú könyveket! Ha jól tudnék angulul, istenem de boldog ember lennék! Mert leginkább a fordítások szabnak határt....

2021. márc. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Dimily-trilógia első része
2021. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Biztosan lesz köztük amit szeretni fogok, most a Luxen-sorozatba fogtam bele, de már Sarah J. Maas könyveivel is szemezek és még sok más lehetőséget is látok itt.

Ha valakinek van még ajánlani valója, szívesen fogadom! <3

2021. márc. 19. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

HollY Black- Levegő népe sorozat (fantasy, tündéres)

Erősen "gyűlöllek, de vonzódom hozzád" kapcsolattal indul, később kialakulnak az érzelmek.

2021. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez így van, ezért írtam azt példának. :)
2021. ápr. 23. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!