Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpaddal kapcsolatos kérdése...

Wattpaddal kapcsolatos kérdések, lentebb kifejtés?🙂

Figyelt kérdés
Szóval, egyrészt kérdezni szerettem volna, hogy vannak-e Wattpadhoz hasonló appok. A másik kérdésem az lenne, hogy tudtok wattpadon jó Loki, Thor, Doctor Strange fanfictionokat? Thorkikat is szívesen olvasok. (Kerlek ne szóljatok be ha ez nektek nem tetszik, én shippelem őket és kész) . Amit tudtam elolvastam mind, sajnos mostmár akármit írok be nem jönnek jó sztorik elő vagy ugyanazok jönnek. Tudom, hogy néha rejtve vannak a legjobbak, sokszor jártam már így. Ha tudtok valamelyikben segíteni megköszönném. 🤗

2021. márc. 23. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Archive of our own (AO3). Szerintem sokkal jobb és igényesebb történetek vannak rajta, mint Wattpadon, annyi, hogy tudni kell jól angolul. Megnéztem, összesen 45 magyar könyv van a Marvel kategóriában (shiptől és mindentől függetlenül) Archiveon.

Egy-két Wattpadhoz hasonló magyar oldalról hallottam már, de szerintem ott inkább az eredeti történetekre mennek a dolgok, nem a fanfictionökre :)

2021. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
ao3 és fanfiction.net. én a fanfiction.net et jobban szeretem, valahogy átláthatóbb számomra
2021. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ao3, ffnet, ezeket én is ajánlom. Szerintem Merengőn is elég sok Marvel fic van.


Plusz a bloody-romantic blognak vannak iszonyat erős írásai. A thorki ficeket mondjuk nem olvastam tőle, mert nem érdekel a ship, de olvasás nélkül is garantálom, hogy jók (le kell görgetni, van külön thorki rész):

[link]

2021. márc. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!:)

Azt nem tudom, hogy jó-e, de én pont nemrég kezdtem el egy Loki fanfictiont, ha érdekel esetleg, olvass bele:)


[link]

2021. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom későn írok de van wattpadon egy fantasztikus thorki köny. Tiltott vágyak.
2023. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!