Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A SzJG-ben szerintetek mi fog...

A SzJG-ben szerintetek mi fog történni Renivel és körtezzel?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről? Van esetleg valakinek teóriája erről?

2021. márc. 24. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szokásos happy end(eljegyzés...)egyépként körtezzel semmi:D
2021. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már mint a könyvsorozat lezárása után?

Vagy ezt azoktól kérdezed, akik még nem olvasták végig a 8 kötetet?

2021. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi elírtam nem Körtez hanem Cortez
2021. márc. 24. 12:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is Cortezzel boldogan élnek Páizsban, és szerintem Arnold marad legjobb barátnak , és szerintem Arnold fog találni magának másik párt, és szerintem felnőtt korukban, mindenki együtt Párizsba költözik. Ahogy Virág mondaná, az oan naon jó lenne!!!!! Persze aztán eljegyzés, gyerek, stb.
2021. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamiért olyan érzésem van, hogy Reni párizsi tanulmányai után visszaköltöznek Budapestre, és ő lesz az új franciatanár a Szent Johannában. 😊
2021. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért nem irodalomtanár? amúgy #4es vagyok
2021. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert francia szakra vették fel.
2021. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Az milyen jó lenne,ha az egész "banda" visszatérne az SZJG-be mint tanár. Pl Virág tanítaná a rajzot, Zsolti a tesit, Reni irodalmat, Kinga bioszt, Cortez nyelvet, Dave és Macu infót, Andrisék etikát, Jacques franciát, Gábor matekot és persze Ricsi kémiát :D
2021. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Andrisék inkább bioszt, nem? :D
2021. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
84%

Kövezzetek meg, de szerintem nincs semmi happy end...

Cortez és Reni nekem eszméletlenül gyenge páros, szubjektív véleményem szerint Cortez amúgy már a könyvek alatt is csalja Renit legalább egy kicsit, egészen egyszerűen képtelen vagyok elképzelni, hogy hűséges lenne, meg amúgy is, nektek az mennyire reális, hogy egy 17/18 éves srác vagy két éven vagy mennyin át nem... khm... értitek

Szóval oké kiköltöznek, aztán Cortez elhagyja Renit, lelép, Reni összejön valakivel az egyetemről stb...

2021. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!