Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik roxforti házba szeretné...

Melyik roxforti házba szeretnél kerülni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, melyik a legnépszerűbb. :)

2021. márc. 26. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Griffendél
Mardekár
Hollóhát
Hugrabug
67 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a Hollóhát nagyon bejön. :)
2021. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Hollohat
2021. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Griffendél, vagy Hollóhát.
2021. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Pottermore-on Hollóhát jött ki, meg alapból is az a legszimpatikusabb ház számomra
2021. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Griffendél
2021. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%
A Hugrabugnál mi is a kritérium? Én arra nyomtam rá; arra gondolok, hogy a hugrabugos gyerekektől nem várnak túl sokat. :) Tehát pl oda azok mennek, akik pl nem kiemelkedően okosak, bátrak, vagy ravaszak, hanem aki ezekből kimarad, tehát minden többi diák? És egyébként mondott valami ilyet a Teszlek-Süveg Harrynek, hogy sokra vihette volna a Mardekárban; tehát akkor mások a tantárgyaik is? Vagy például azért, hogy olyan körökben mozoghatott volna, hogy rengetegsok rafinériát eltanulhatott volna másoktól, elleshetett volna mégtöbb csalafintaságot, tehát hogy ott pl olyan emberekkel barátkozott volna?
2021. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
*Amúgy pl szívesen lennék okos:) Tehát a Hollóhátat pl menőnek találnám. :) Perszecsak ha mindig tudnám a hálókörletemhez a jelszót; mert ott náluk úgy tudom, nem konkrét kérdés van, hanem valami tudásbéli. A Griffendélbe meg a Mardekárba nem lennék való. :)
2021. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
*Jaj, én most kicsit úgy írtam, mintha valóságos lenne; természetesen tudom, hogy ez ilyen fantasy dolog és Rowling írta, tehát ne aggódjatok, kérlek. :)
2021. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
*Mégegy tehát hogy ezek a Griffendél, Hollóhát, Mardekár, Hugrabug, ezek ilyen tagozatokként is felfoghatóak? Például lehet olyan, hogy matek-tagozat, magyar-tagozat, idegennyelvi tagozat, biológia tagozat; és akkor pl a Hugrabug az általános osztály? És akkor ez kicsit olyasmi is, mintha érdeklődési körök szerint lennének a besorolások; és akkor mondjuk pl a ravaszságot emelt óraszámban tanulnák? És akkor a Hugrabug az meg ilyen általános osztály például, hogy az meg nem tagozat, nem specializálódik semmire; hanem tehát ilyen általános érdeklődési kör, általános alapismeretek mindenből? szóval tehát ez is befolyásolhatja akár esetleg, hogy melyikbe mennék a legszívesebben.
2021. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Érdekes gondolat, én eddig egyszer se gondoltam arra, hogy az egyes házakban mások lennének az óraszámok. Főleg, mivel egyik tantárgy se igazán jellemző valamelyik házra, szóval nincs ilyen bátorság óra XD. Bár az SVK olyan griffendéles, legendás lények gondozása esetleg hugrabugos, számmisztika hollóhátas...

Inkább talán a süveg arra gondolt, amikor azt mondta, hogy sokra vihetnéd a mardekárban, hogy a ravasz gyerekek társasága jó hatással lenne Harryre.

2021. márc. 28. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!