Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A démoni kultiváció nagymester...

A démoni kultiváció nagymesterének 5. része az canon vagy csak fan service?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy az utolsó kötet az szerves rész-e a fősztorinak vagy csak ilyen kiegészítő valami, ugyan láttam, hogy több helyen hozzácsapják, hogy extra, de kicsit beconfuse-oltam, hogy mégis mennyire 'extra' a főszál szempontjából.

#MoDaoZuShi #Wei Wuxian #adémonikultivációnagymestere #lanzhan
2021. márc. 29. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fő sztorinak vége a negyedik kötetben. Az 5. rész is canon, elvégre az írónő írta, de nem szerves része a történetnek. Erotikus cuccok vannak benne.
2021. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2021. márc. 29. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a kiegészítő kötet, ami jórészt Wei Ying és Lan Zhan kapcsolatáról szól a regény vége után.
2021. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyám, hogy tudjátok őket a születési nevükön szólítani?? 😬🤣 Ha narrációban Wei Wuxian és Lan Wangji a két ember, akkor szerintem nekünk is az. Ízlések és pofonok, de attól még ítélkezem :D
2021. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!