Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nekem is alul értékelt sz@rt...

Nekem is alul értékelt sz@rt kell írnom, hogy felfigyeljenek a történetemre Wattpadon?

Figyelt kérdés

A wattpad tele van 10-13 évesekkel, akik előszeretettel írnak és olvasnak 18+os Harry Styles sztorikat.


Nekem is ezt kell csinálnom? Tényleg nem lehet igényes könyvet írni, hogy olvasnának is?


Nem ítélkezem, mindenki azt ír, mi szíve vágya. De a történetek, amik tényleg jók, azt a többség nem is látja...



2021. márc. 30. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem hogy az igényesebb olvasóközönség 101 hitvány fanfiction között a wattpadon keresgéli az értékesebb, vagy legalább is általad annak ítélt olvasmányokat.
2021. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Ez már többször ki volt tárgyalva. A válasz: IGEN, ha a népszerűség a célod, akkor ilyen tinisztáros, vámpíros-tündéres, Harry Potteres stb mizériát kell írj.
2021. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
A wattpad erre való szóval ne fikázd. Ha nem ilyet akarsz írni,akkor számíts arra,hogy nem lesz nagy közönséged,mert aki komolyabbat akar olvasni, az nem wattpadra megy
2021. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3-as Wattpadon kívül nem igazán találtam még ilyen alkalmazást.


Kérdezem akkor úgy, hogy hova megy mindenki olvasni?


Hobbi szinten írok, nem az a célom, hogy könyvet adassak ki.

2021. márc. 30. 14:43
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Első vagyok, ahogy írtam az igényes olvasóközönség nem a wattpadon lesz. Ők vagy könyveket vesznek vagy ebookot.


A hobbi szintű firkálmányokra meg nem kell csodálkozni, ha nem a legszínvonalasabb közönség a vevő...

2021. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Én nem igénytelen sz*rt írok, mégis elég sokan olvasnak. Oké, nincs 100 ezer megtekintésem, de nekem az a 10 ezer is elég, amit az egyik original slash (homoszexuális történet, ha valaki nem tudná) törtenetemmel eddig elértem. Sokan szeretik, sokan várják folytatást, pedig nem igénytelen. Fanficeket is írok, de nem sztárosat, meg vámpírosat, hanem animéset, főleg Fullmetal Alchemist és Yu-Gi-Oh - Duel Monsters fandomban. Plusz fut egy Avatar - Aang legendája fanficem is, amit szintén sokan szeretnek.


Hidd el, az igényes olvasók megtalálják az igényes írásokat. Nem kell sz*rt írnod, írj olyat, amilyenre büszke vagy. Egyébként, rengeteg más oldal is van a neten. Ott a Merengő, amin színvonalas írások vannak. A legjobb magyar oldalak egyike, ezt bátran állíthatom több éves tagság után.

2021. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából WP-n is kialakulhat egy jó olvasóközösség, ha megtaláljátok egymást a nem gyerekekkel. Vannak, akik tényleg tök jó, igényes sztorit írnak. Kevesen, de vannak.

Ha meg csak azért írsz, mert szeretsz, nem mindegy, ki olvassa?

2021. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
5-os, egy hobbiszintű kreálmány is lehet színvonalas. Rengeteg mai híres író - Stephen King, Cassandra Clare, J.K.Rowling, stb. - kezdte hobbiírással a karrierjét. King pl. fanficeket írt először. Szárnypróbálgatásnak bármi megteszi. Senki sem úgy kezdi, hogy lerak egy hét kötetes bestsellert az asztalra. Rowling számára a Harry Potter hozta meg a sikert, de tutira voltak kevésbé sikeres és ismert írásai is, amikről nem tudunk.
2021. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem nagyon szoktam olvasni wattpadon, csak dalszövegfordításokat publikálok, de vannak jó, igényes történetek, csak nehéz rájuk találni.


Ajánlom a BestofWPHun oldalát, ők külön az igényes történetekkel foglalkoznak, minden témában. Nevezz egy versenyükön, ezáltal eljuthat olyanokhoz is a történeted, akiket érdekel más is, mint a Harry Styles fanfictionök.

2021. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es, igen, ők minden történetről írnak kritikát is. Most én is beneveztem egy történetemet, kíváncsi vagyok, hogy fog nekik tetszeni. :)
2021. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!