Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valakii tud segíteni a Lily...

Valakii tud segíteni a Lily Evans naplója című fanfictiönnel?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az 59 részes első felvonást, ami azzal végződött hogy Perselus sárvérűnek nevezte Lilyt, a végén meg Harry kapott egy levelet bizonyos Sophie Greysontól. Ha jól értelmeztem, itt még nincs vége a történetnek, valaki tudna küldeni egy linket hogy hol folytatódik?

Hallottam valami olyat, hogy a Hajrá, Potter! a következő része, de annak meg valahogy nem tudtam sorba rakni és a sztoriba illeszteni a fejezeteit. Köszi!



2021. ápr. 1. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik ez a fanfict így elmondásra. Esetleg tudnád linkelni? Rákerestem merengőn, de nem találom.
2021. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link] ez a Lily Evans naplója, imádtam! mondjuk én Tekergő-függő vagyok... De nem vagyok odáig a fanficekért, mert szerintem sokszor csak meggyalázzák az eredeti könyveket, de ez zseniális lett. Nincsenek benne szürreális párosok vagy logikai hibák és szépen van megírva. Kicsit talán több romantika van benne mint amit Rowling írt volna, de amúgy olyan jó hogy akár az ő alkotása is lehetne.

És végre megtaláltam: [link] ez a Hajrá Potter!, a Lily Evans naplójának a folytatása, ez az ötödév utáni nyáron kezdődik

2021. ápr. 1. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó, emiatt ne aggódj, a becenevem Tappancsné. :)
2021. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, a harmadik kötet még mindig csak félig van kész...

TUDJUK, mi lesz a vége... Mégis úgy várom a kész kötetet, mint kislányként a Mikulást...

2023. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!