Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ez a könyv?

Melyik ez a könyv?

Figyelt kérdés

Pár éve olvastam, akkor még csak egy része jelent meg magyarul, azóta lehet, hogy több is van.


Nem pontosan emlékszem a történetre... Volt egy fiú, aki ha jól emlékszem elment az uralkodócsaládhoz szolgának, de azért, hogy bosszút állhasson. De ott persze beleszeret a hercegnőféle lányba. Volt benne egy ember (azt hiszem talán hozzá akarták adni a lányt) aki nem érzett fájdalmat, éhséget sem. Olyasmi hangulatú könyv mint az éhezők viadala, és fantasy.


Tudom, hogy nagyon kevés, de sajnos annyira régen olvastam, hogy nem sok részlet maradt meg belőle. Ezen kívül az egyedüli emlékem róla egy búzatábla.

Köszönöm a segítséget!



2021. ápr. 4. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Párválasztó? Mondjuk az asszem nem fantasy.
2021. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A nyertes trilógia esetleg?
2021. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos egyik sem az, amit keresek :( Ment a zöld pipa, és ha esetleg valakinek még van ötlete, ne habozzon megosztani velem. Keresgélek addig én is, nem adom fel ilyen könnyen :D
2021. ápr. 4. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig olyan jól hangzik😂


Esetleg moly.hu-n próbáld meg:) :


[link]


Itt elég gyorsan válaszolnak általában.

2021. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!