Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi könyvesblogról?

Figyelt kérdés

Ez az első blogom, és azt szerettem volna kérdezni, mennyire keltette fel az érdeklődéseteket, mennyire igényes, mennyire szimpatikus? Szívesen olvasnátok?


(Könyvekkel, filmekkel, művészettel kapcsolatos kritikák, írások, tippek lennének rajta)



Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


A link: [link]



2021. ápr. 5. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nincs rajta. Mi legyen szimpatikus és figyelemfelkeltő, ha egyszer egy nagy fehér semmi, nulla tartalommal? Ez eddig kb. a másolat másolata. Fiatal csaj, szeret teát inni, olvasni és feminista. Minden második 15 és 25 közötti csajra ráillik.

Nekem a leírás alapján semmilyen. Pár piros rúzsos, ikeás-égősoros polc előtt teával pózolós kép és tényleg ugyan olyan, mint a sok amcsi Booktube csaj.


Másrészt nekem a név is fura. Witchcraft is magic? Oké...? Ez megint olyan "nagyon misztikus vagy", Harry Potter mém név. Aztán nekem az is furcsa, hogy angol a néz, de nem angolul írsz. Félrevezető lehet.

2021. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem be sem tölti, de önmagában a címről is van mit mondanom.

1. túl hosszú a cím. nehéz megjegyezni

2. nem érdemes keverni a nyelveket a címben

3. ha az akar lenni, hogy Witchcraft is magic könyvei, akkor el van gépelve és kOEnyvei lett. Ez gáz, nagyon nem professzionális. Cím alapján alapból félnék, hogy az írásod is tele lesz félregépelésekkel

4. "go daddy sites" ok, nem vagyok tisztában hogy manapság milyen hostok a népszerűek, de ez egy röhejes és szörnyen cringe név, amit nagyon nem akarnék hogy az amúgy értelmes blogommal hozzanak összefüggésbe, pláne nem hogy erről ítéljék meg.

Szóval az összkép: borzasztó. nem igényes, nem szimpatikus, nem olvasnám.

2021. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek adok igazat. Semmi tartalom ami megfogná az olvasókat. Unalmas, és tömeg...
2021. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami még szembeötlő; ne haragudj, de a legtöbb ember nem tinilányok írástechnikai tippjeire kíváncsi. Simán elérhetőek publikált írók gondolatai a témában, legyen az magyar vagy külföldi.

Brandon Sanderson konkrétan egy könyvének a kezdetleges, "béna" változatait is el lehet olvasni online, hogy lássák az emberek, hogyan készült.


Ehhez te mit tudnál hozzáadni? Az, hogy ismert írók gondolatait átfogalmazod, az kevés, arra nem érdemes alapozni egy egész blogot.

2021. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. ápr. 5. 22:26
 6/8 D-Mano ***** válasza:
55%

Hát, ahogy írták is, a nagy semmit nehéz véleményezni.

DE

Szerintem, ha kedved és ötleteid vannak, amikkel szeretnéd feltölteni az oldalt, akkor csináljad! Az interneten elfér, hobbinak teljesen jó, és ki tudhatja, lehet, hogy valakiket még érdekelni is fog.

2021. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit én meg hozzá tennék: a bevezető nem szimpatikus, mert kizárólag rólad szól.


"Ezen a blogon könyvekről fogok beszélni, filmekről fogok áradozni, festményekről fogok vitatkozni, és közben rengeteg teát fogok inni."


Nos, ez nem túl megkapó. Hol vagyunk ebben mi, az oldal látogatói? Te jól elvagy, és mi? Fogalmazd újra:


Ezen a blogon könyvekről fogok beszélni - Ezen a blogon könyvekről olvashattok


Ne rólad szóljon. Valamint rengetegszer használod azt a "fogok" kifejezést, mindenképpen szedd ki belőle.

2021. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Blogról nem mondok véleményt, amíg nincs rajta legalább öt poszt (és a beköszöntő nem számít annak).
2021. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!