Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG!Csak szerintem lettek...

SZJG!Csak szerintem lettek volna aranyosak együtt?(Arnold és Reni)+csak én bírom Arnoldot?

Figyelt kérdés

Én mindig nagyon kedveltem, az olvasási "stílusunk" is eléggé hasonló, szerintem szimpatikus bár tény hogy sokszor flegma volt )főleg a 6. részben ) Szerintem aranyosak lettek volna együtt, és Arnold mindig ott volt Reninek, plusz a könyvtáras vallomás :D

Mindig sajnáltam hogy Reninek ennyire nem tűnik fel az égvilágon semmi. Ti mit gondoltok?



2021. ápr. 5. 19:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem Arnold túl nagy sznob volt. Nélküle valószínűleg 3 könyvvel kevesebb ideig szenvedett volna Reni és Cortez.
2021. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Én is bírom Arnoldot, szerintem sokkal nagyobb egyéniség mint Cortez, akiért kb csak azért rajong Reni, mert jól néz ki. Emellett Cortez nagyon sokáig bunkó volt Renivel, húzta az agyát, félreérthető jeleket küldött, játszott vele. (Pl amikor azt mondta majd visszahívjs aztán órákig várakoztattal, vagy hogy "összejött" úgy Vikivel hogy elvilg Reni tetszett neki, vagy hogy hagyta hogy Edina ráakaszkodjon)
2021. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
az a baj, hogy a kezdeti kissé visszahúzódó, különc Arnoldból direkt gonosztevőt csinált az író. Alapvetően szerintem egy jó karakter volt ,csak az egyik papírmasé típusból áttették a másikba - valószínűelg pont azért hogy még inkább érthető legyen hogy miért Cortezt választotta Reni.
2021. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen, én sem bírtam az elején Cortezt kb a 4. részig. Vikit aztán végképp nem értettem, de igazából azt sem hogy Cortez mindenre féltékeny volt míg neki ott volt Edina, és Viki is. Azt nagyon sajnáltam hogy a könyv végére Arnoldot egy tök rossz karakternek akarta beállítani az írónő,szerintem ha Reni és Arnold összejöttek volna akkor talán Arnold is kicsit szocializálódott volna ha azt nézzük hogy mennyire szerette Renit :/
2021. ápr. 5. 19:32
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Az első pár részből ismert Arnoldot én is nagyon bírtam. Köszönőviszonyban sincs a sorozat végére kialakult karakterhez. Párszor elolvastam már a sorozatot, és bár tényleg visszahúzta Renit attól, hogy iagzán tagja legyen a közösségnek (pl. Ricsit sokat szidta, holott ő tényleg jó barátja volt végig), de Cortez pedig betegesen féltékeny volt, és a legtöbb esetben olyanokon kapta fel a vizet, hogy Reni elment múzeumba Arnolddal, míg rajta ott lógott konkrétan az egész iskola, Vikiről pedig nem is beszélve.


Plusz Arnold egy sokkal egyedibb karakter, Reni Cortez iránti szerelmét én is csak annyival tudnám magyarázni, mint #2. És míg Arnolddal tényleg voltak közös érdeklődési köreik. Oké, hogy ez nem minden, de el nem tudom képzelni, miről tudott beszélgetni a Cortez meg a Reni.

2021. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Anna0806 ***** válasza:
80%
Szerintem így volt tökéletes a könyvsorozat. Bár tény, hogy mikor először olvastam a sorozatot nagyon sokáig bírtam Arnold karakterét. Összetett volt a jelleme és bonyolult. Ez tetszett. Ugyanakkor zavart, hogy meg akarta mondani Reninek kivel és mikor töltheti az idejét a suliban. Viszont ezektől függetlenül én Cortez+Reni párosnak drukkoltam végig. Nem lett volna rossz páros Arnolddal sem de így volt jó ahogy volt.
2021. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Aronld sosem akarta megmondani Reninek hogy kivel mikor mit csináljon, ezt csak Cortez magyarázza bele utólag
2021. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

Na, végre még valaki aki szereti Arnoldot. Én nagyon drukkoltam a Reni+Arnold párosunak, bár tudtam ez sajnos nem lehetséges a történet szempontjából. Nem igazán értem hogyan jöhetett össze ez a Cortez+Reni páros. Annyit tudunk meg Renitől hogy azért szereti Cortezt mert "Jajjj de nagyon jól néz ki!" Aha csodás. És igen, talán még megértem hogy "kiírta" a történetből Arnoldot, de mi az hogy gonosz karaktert csinált belőle??? Cortez mindig bemagyarázza Reninek hogy Arnold csak magát szerette, saját magának akart jót stb. Reni meg vakon követi Cortezt. Pff...

Szerintem nagyon szívbemarkoló amikor Arnold azt mondja Reninek:

-Bárcsak több lehettem volna vakainél akivel egyezik az ízlésed!

Na igen ennél a résznél megint beleszerettem Arnoldba. :)

I love Arnold forever

2021. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
Az elején én is szerettem, de a 4. résznél sokkal inkább megkedveltem Cortezt. #7-es de, Arnold meg akarta mondani Reninek, hogy kivel lehet együtt, mikor, hol, mennyit. Emellett szerintem ahhoz a társasághoz túl nagy sznob volt.
2021. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Én nem bírom Arnoldot. Túlságosan ellenszenves ahogy Renit akarja irányítani és befolyásolni
2021. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!