Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura Bexi c. könyvsoro...

Leiner Laura Bexi c. könyvsorozatából a Hullócsillag könyben levő dalszöveg milyen érzéseket akar közevtíteni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ melyik szövegre gondolsz pontosan
2021. ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Hullócsillag dalszövegére gondoltam, bocsánat. Tényleg nem volt egyértelmű.
2021. ápr. 8. 15:19
 3/3 777777777777777 válasza:
86%
Szerintem azt jelenti hogy Márknak volt maga a hullócsillag még a Pop/Rocket sztár leszek!-ben és mivel ezt akkor elvesztette így mélyrepülésbe kezdett. De ugye mikor Beka írja neki a dalt akkor már újra szárnyra tud kapni és újra híres lesz. Mint amikor a könyvben is mondják a lány a felhőkön Bekára asszociál mikor már akkor is szerelmesek voltak egymásba. Lehet ez így annyira nem érthető de szerintem így van. Beka az a lány aki mindig észhez tudja téríteni Márkot. És amikor Beka nem volt Márkkal a döntőben Márk mindent elcseszett. Az már akkor is egy szép szerelem volt. Sajnálom hogy csak a végére lett normális Berk/Márxi. Őszintén ez az egyik kedvenc könyvsorozatom Leiner Laurától. Akárhányszor nekiáll az ember olvasni mindig valami újat fedez fel benne és új érzéseket vált ki belőle ❤ヾ(•ω•`)o #szertjükazírónőnket
2021. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!