Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért csinálja azt a Wattpad,...

Miért csinálja azt a Wattpad, hogy ha bemásolok oda egy szöveget, akkor random helyekről kiveszi a szóközt?

Figyelt kérdés

Pl:

Én tegnap ettem egy szendvicset is.


Bemásolás után:

Éntegnap ettem egyszendvicset is.



2021. ápr. 7. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem csinálja. :)
2021. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te Wordből másolod WP-re?
2021. ápr. 7. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Igen, mint mindig. :)
2021. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megesett már, hogy teljes mondatokat hagyott ki🤷‍♀️

De leírásban egyszer feltűnt, hogy rossz helyen van a vessző, mentem javítani, csakhogy én jó helyre raktam. Azért kitöröltem, újra írtam, de amikor mentettem, megint átpakolta. Szóval igen, néha csinál ilyeneket.

2021. ápr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak problémáim a vágólappal, szóval írtam a supportnak. Mutatom a választ:


"The issue you are describing might be due to a system update which meant that the formatting of a Word document is no longer compatible with the Wattpad writing page. I really apologize for the inconvenience caused by this.


I recommend using Google Docs to create drafts and to copy them over to Wattpad for better text alignment and formatting. Alternatively, as you have already written the story on Word, you can write a draft in Word, copy it to Google Docs, ensuring the formatting is correct, and upload the draft from there to Wattpad."


Még régebben volt egy rendszer update, és azóta nem kompatibilis a Wattpad szövegszerkesztője a Word formázásával/ formátumával. Ha Wordből előbb Google Docsba illeszted a szöveget, majd onnan kimásolod Wattpadra, elviekben megoldódik a probléma.


Elég nevetséges helyzet, de sajnos nem tudunk mit tenni. Amíg nem javítják ki, addig ez az egyetlen workaround. :(

2021. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó, aha! Köszi
2021. ápr. 9. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!