Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok olyan könyveket...

Tudnátok olyan könyveket ajánlani, amelyben két ellentét szeret egymásba? Szupergonosz és szuperhős? Gazdag és szegény, stb.?

Figyelt kérdés
Romantikus, akár erotikus, csak valami eltúlzott különbség legyen a két főszereplő között. Főleg a gonosz vagy gazdag csávó - jó vagy szegény csajszi párosok érdekelnek. A fantasyt is imádom. 18/L

2021. ápr. 10. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Wattpadon minden második "könyv" erről szól.
2021. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de én nem "könyveket" keresek, hanem könyveket. Olvashatóakat. Ilyet pedig a wattpadon még nem találtam, de ha valaki tud onnan ajánlani, akkor azt is megleshetem. :)
2021. ápr. 10. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A két ellentét legyen végül egy pár?

Mert olyat hirtelen nem tudok, ami viszont eszembe jutott az a Tigris átka (meg a többi részében) egy szerelmi háromszög szerepel amikor is a lány nemigazán tud dönteni a két férfi közt, egyikük az a tipikus jófiú a másik meg a rossz.


Csak egy könyvet olvastam belőle szóval nem tudom végül hogy dönt.

2021. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne érints sorozat

Tüskék és rózsák udvara sorozat

2021. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem ártana, ha összejönnének, a happy end-ek feldobnak, szóval :D


Köszönöm a válaszokat, majd mindenképp utánuk nézek!:)

2021. ápr. 15. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:

A Szent Johanna Gimi

Menő Stréber

2021. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!