Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan tudnátok értékelni ezt...

Hogyan tudnátok értékelni ezt a “sablon-sztorinak kinéző, de talán mégsem lesz az” wattpad könyvet?

Figyelt kérdés
Még ősszel kezdtem el írni a sztorit, aztán félbehagytam. Most újra kedvet kapnék a folytatásra, viszont nem vagyok benne biztos, hogy más is látja a spirituszt benne. Szerintetek érdemes folytatni?

2021. ápr. 10. 23:04
 1/8 A kérdező kommentje:
link: [link]
2021. ápr. 10. 23:04
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem minden sztoriból ki lehet hozni valami jót, ha saját ötletekkel/élményekkel tarkítják és tényleg igényes az írás.


Ha te látod benne a fantáziát és tényleg szívesen folytatnád, akkor csináld! Írd magadnak a sztorit, aztán hidd el, egy idő után rátalálnak majd az olvasók is.

Sok sikert hozzá!

2021. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a tartalom elvette a kedvemet, mert annyi, de annyi ilyen történetet olvastam és láttam. Engem ez a téma már egyáltalán nem tud megmozgatni, de mindig ki lehet belőle hozni valami újat és kreatívat és a legfontosabb, hogy TE szeresd írni.
2021. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A címe az nagyon tömeg. És a történet is. Szeretnék jót is mondani, de sajnos nem tudok mit
2021. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet, hogy maga a sztori nem klisés, de egy könyvnél nagyon fontos, hogy ,,adod el".

A cím kicsit sem figyelem felkeltő, akárcsak a borító, nagyon tömeg. Ha látnám egy könyvesboltban, nem állnék meg előtte.

A leírás se bizalom-gerjesztő. Egy nagyon sablonos történetet sejtet: szürke kisegér beleszeret a suli nagymenőjébe, aki először észre se veszi, de aztán majd mégis összejönnek.

Persze lehet, hogy nem így van, de a Wattpadot böngésző felhasználó ezt szűri le és tovább fog görgetni, mert azt hiszi, ez ugyanolyan, mint az ezer másik. Minimum a leírást átdolgoznám a helyedben.

2021. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
72%
Úgy érzem a cím nem nagyon illik a könyvhöz, részletesen, kiemelkedően fogalmaztál, remek a szókincsed!! Csak így tovább, ha kész tuti elolvasom, szuper lesz!!😄
2021. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Átgondolva, tényleg elég sablon, és nem túl figyelemfelkeltő. Arra gondoltam, hogy kicsit megreformálom a borítót és a címet, valamint kicsit alakítok a sztorin is. Viszont látom benne a jövőt, úgyhogy semmiképp nem adom fel. Köszönöm mindenkinek az építő gondolatokat, sokat segítettek! (zöld pacsi is ment természetesen :D)
2021. ápr. 20. 00:32
 8/8 A kérdező kommentje:
[link] itt van a kicsit megreformált változat.
2021. nov. 27. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!