Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvastok most?

Mit olvastok most?

Figyelt kérdés

Tetszik nektek?


Én Lalya-t olvasom Colleen Hoovertől. Meg a King-et T.M. Fraziertől.



2021. ápr. 11. 08:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Én jelenleg a gyakori kérdéseken olvasgatom a kérdéseket.

Az, hogy tetszik, az enyhe túlzás, de mindenesetre egy-két kérdésen el lehet mosolyodni :D

2021. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Marissa Meyer: Heartless - Szívtelen


Már olvastam, de nagyon szeretem. Plusz most nincs semmi új itthon, amit olvasni tudnék és érdekelne is. :)

2021. ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Maurice Druon: Az elátkozott királyok
2021. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

Stephen King: A sárkány szeme

(Remélem ez a címe magyarul, mert németül olvasom)

Eddig nagyon tetszik, de sajnos már az utolsó oldalait lapozgatom

2021. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

Claudia Gray: Evernight (örökéj)

Hmm, mindenesetre nem rossz. Tetszett a csavar benne, és több olyan dolog van, ami tetszik a könyvben, mint olyan, ami nem annyira tetszik, de végül is nem rossz. Szeretem a vámpíros könyvek hangulatát.


Eközben olvasok még egy vámpíros könyvet, bár még csak tegnap kezdtem.

Richelle Mead: Vámpírakadémia

Még nem tudom, mit gondoljak róla, mert láttam a filmet (emiatt is kezdtem el olvasni), és nagyon szeretném azt mondani, hogy a könyv is hasonlóan jó, mint a film, de még csak az első két fejezetet olvastam.


Plusz van az Útvesztő-trilógia James Dashnertől, aminek az első két részét olvastam a harmadik pedig itt vár a polcomon (az Evernight után fogom olvasni). Szóval mondhatni ezt is "most olvasom".

Nagyon tetszik! Igen bírom Thomast, és jól ki vannak dolgozva a szereplők. A csavarok pedig "csodálatosak"!

2021. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

A Caraval trilógia utolsó részét

De nem nagyon haladok előre:D

2021. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Az utolsó Super Powereds regényt, Drew Hayes az író. Eredetileg a weboldalán jelent meg, apránként írta, de végül kiadatta 4 kötetben. Nem a világ legjobban megírt sorozata, viszont baromi szórakoztató, jópofa és izgalmas.


Ma szeretném befejezni. Az utolsó rész iszonyatosan hosszú, de már a végén járok.


Utána valami olyat szeretnék, ami nem 2000 oldalas. Susanna Clarke-tól a Piranesi állítólag jó. Játékban van még a Tales from the Gas Station is, esetled Liz Williamstől az első Inspector Chen (Snake Agent).


Most olvasom újra a Monster Hunter International sorozatot (Larry Correia), mert nyáron jön az új (Bloodlines), de még csak az elsőn vagyok túl, szóval lassan jöhet a második, a Vendetta is.

2021. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Rick Riordan - A villámtolvaj

Nagyon jó, közben folyamatosan ilyen nosztalgikus Harry Potter feelingem van😆

2021. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

#2-nak és #8-nak ment a pacsi, ezek nekem is nagy kedvenceim. #7-nek írom, hogy egy hónapja olvastam a Piranesi-t és csak ajánlani tudom.


Jelenleg John Gwynne-től olvasom a Malice című könyvet, ami a sorozat első darabja és nagyon tetszik. Idén eddig az alábbiakat olvastam:

o Agatha Christie: Kutya se látta

o Sir Walter Scott: Rob Roy

o Susanna Clarke: Piranei

o Stephen King: Carrie

Mindegyik tetszett, bár más és más miatt, mert nagyon különbözőek egymástól.

2021. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
8-as vagyok. Én meg neked mondom, hogy a Malice tényleg jó. :D Még nem mentem tovább a sorozatban, de tervezem idén.
2021. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!