Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Emlékkönyvbe miket írjak le?

Emlékkönyvbe miket írjak le?

Figyelt kérdés

Magamnak készíteném, hogy sok év múlva lássam mik voltak amiket szerettem, szerettem volna elérni az életemben stb.

Álmaimat leírtam már , de ezen kívül miket lehetne írni ami sok év múlva akárérdekes lehet saját magammal kapcsolatba.

Egy egész füzetet szeretnék tele írni. Matricákat is vettem,mindennel kapcsolatosat. Nagyon hosszú dolgokat nem szeretnék írni, emléknek való vonalon maradnék és nem naplót írni amibe kiírom magamból a "gondjaim".Írjatok kérlek ötleteket, miket írjak, milyen kérdésekre válaszoljak stb.



2021. ápr. 12. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amiket olvasol,nézel,hallgatsz...

Könyves,filmes idézetek,aforizmák.

2021. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsófia2018 válasza:
100%
Én személy szerint képeket(rakok) és az álmaimat írom le, meg az utazásokat hogy, merre jártam.
2021. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pl. Sztorikat barátokkal. A véleményedet egyes dolgokról, a világszemléletedet.


Én ilyesmiket szoktam írni, utólag állati érdekesek.

2021. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- Vicces beszólások, megszólalások.

- Élet-történések. (Azokat a történéseket hívom így, amikor egy ilyen jellegzetes, meghitt hangulat érzek. Például amikor a ropopogó tűznél a csillagokat nézem gitározást hallgatva. Vagy este a Balatonban fürdök a hold alatt a barátaimmal... ilyesmik. Mikor őszíntén boldog vagy és csak a jelenre öszpontosítasz)

- Dolgok amiket utálsz vagy szeretsz. (Vagy emberek haha)

- rajzok, festmények

- Apró megjegyzések a vilagszemléletedről.

- Saját magadhoz való hozzáállás, hogy lásd késöbb azóta mennyit változtál

- Beragaszthatsz kisebb tárgyat, ami emlékeztet valamire. (pl karkötő, kavics)

2021. máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!