Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a borítóról?

Figyelt kérdés

Egy történetet írok, és ezt készítettem borítónak:

[link]


Mi a véleményetek róla? Olvasható? Esztétikus? Figyelemfelkeltő? Tetszik?


(A sztori fülszövege:

Henry, a hetvenes évek derekán élő érzékeny texasi kamasz megelégeli kegyetlen édesapja bánásmódját, és az anyja megtakarított pénzéből elszökik a lehetőségekkel teli Mexikóba, maga mögött hagyva nyomasztó múltja árnyas titkait. A kihalt dél-amerikai pusztában rögtön ráakad a furcsa Hotel Esorra, és annak bolondos lakóira, akiknek erkölcsessége hamar megkérdőjeleződik a menekülő fiú számára. Azonban Henry képtelen elhagyni a bűvös helyet, mivel itt megismerkedik élete szerelmével, akit csak ,,Ő"-nek nevez, általa pedig kibogozhatatlanul belekeveredik néhány igazán sötét ügybe.

Főszereplőnk belecsöppen a tudatmódosítók, a zene, a szenvedély és a bűn varázslatos világába, de nem szabad elfelejtenünk, hogy ebben a történetben semmi sem az valójában, aminek látszik...


Ha érdekel egy meghökkentő história szenvedélyről, szerelemről, barátságról, gyilkosságról és veszteségről, akkor a Hotel Esor neked való!)


Köszönöm a válaszokat előre is:)



2021. ápr. 21. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Hozzáférés megtagadva. Töltsd fel képfeltöltésre.
2021. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a környezethez, ahol a történet játszódik, passzolnak az élénk színek, amiket használták, a kép kopársága is illik, bár nem következtetnék románcra.

A cím viszont talán kicsit kicsi, legalábbis nem azt veszem észre először. Egyébként jó a fülszöveg is, izgalmasnak hangzik.

2021. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]


Esetleg így?

2021. ápr. 21. 14:25
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Túl nagy az üres tér. Nem tenném ennyire szélre a címet, és nagyítanék a betűméreten.
2021. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm szépen, és nagyítok a címen :)


(nem tudom, hogy te az egyes vagy-e, csak időközben sikerült megnyitnod, mindenesetre hálás vagyok a véleményért)

2021. ápr. 21. 14:28
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Erkölcsössége, nem erkölcsessége. Sablonosnak tűnik. Vagy csak kiadói dolgozóként már csömöröm van… lehet.

A borító szakmai szempontból rossz, de azon lehet segíteni. De taszító nagyon. A történet a hetvenes években játszódik. Abban a korban Magyarországon ilyen igénytelen borítók készültek az olcsó, papírkötéses ponyvákra. Ha így vesszük, akkor nem is annyira rossz. De ne vegyük így!

2021. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

Hozzáférésre van szüksége

Kérjen hozzáférést, vagy váltson olyan fiókra, amelynek van hozzáférése. További információ

2021. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon fura a kompozíció. A neved középen van, a cí oldalt, az épület megint középen.

A cím ráadásul nagyon a szélén van, alig van pár mm a lap széléig. Meg az is fura, hogy közel van a felső szélhez, de aránytalanul messze a háztól.

A betűtípusok sem egyeznek és nem néznek ki jól együtt.

Nekem maga a photoshop munka sem igazán tetszik, főleg az épület tetejénél.


Alapvetően nagyon össze-vissza, nem kellemes ránézni. Túl sok a minta, semmi nincs semmivel összhangban.

2021. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Azért az elég különös, hogy a Hozzáférés megtagadva válasz a legkevésbé lepontozott. De ti tudjátok. Annyi bizonyos, hogy minden szempontból rossz a borító.
2021. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

Úristen nekem nagyon tetszik.

De az Esort oldaltól oldalig kihúznám és egy totál más betűtípust használnék, illetve fehér vagy fekete lenne a színe, a hotel szót pedig kicsit kisebbe fölé raknám, de egyébként nagyon jó!


És kiadványszerkesztőként ezt szakmai szeppel, tapasztalattal és háttérrel mondom. :)


Szerintem pont ez benne a szép, ez a kaotikusság, elvontság.

2021. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!