Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan élvezhetőbb könyv,...

Van olyan élvezhetőbb könyv, ami a férfivá válást és a párkapcsolatot bontogatja?

Figyelt kérdés

Mint Csernusnak az online előadásai színészekel. És lehetőleg ne valami Szabó Péter mélységű súlytalan valami legyen, hanem kissé pszchihológiai, ami valamennyire bemutatja az adott lelki helyzeteket, és segít felismerni azokat

Csernusnak A Férfi könyvét néztem, de nem tudom, milyen



2021. ápr. 23. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Vekerdy Tamás jut eszembe, aki ilyesmit mondott, amikor megkérdezték tőle valamit (nem pontos idézet, csak a lényeg): „Attól, hogy pszichológus vagyok, fogalmam sincs semmiről. Csak tapogatózom a sötétben.”


És normál ésszel végiggondolva, a megmondó, a mindent tudó emberektől óvakodni kell, a könyveiktől pedig pláne. (Müllertől Bagdy-ig hosszú a sor. Nagyon hosszú.) Tudom, hogy ezeket tonnaszámra veszik, de inkább kárt okoznak segítségnyújtás helyett.


Egyébként meg próbáld embernek tekinteni az embereket, figyelj rájuk, és segíts, ha tudsz. Bármiben.

2021. ápr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leginkább nem a fejlődés lenne a célom vele, inkább csak más emberek hozzáállása érdekel, és mások gondolkodásmódja (meg persze az se baj, ha találok egy-két olyan gondolatot, ami picit elgondolkodtat)
2021. ápr. 23. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

„inkább csak más emberek hozzáállása érdekel”


Akkor bármilyen szépirodalom.

2021. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!