Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedvenc Higgy nekem idézet és...

Kedvenc Higgy nekem idézet és komment?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, kinek melyik a fav kommentje és/vagy idézete :)

2021. máj. 7. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER

....bár sem az idő, sem az alkalom nem biztos, hogy megfelelő, valahogy Fehér Rajmund és én teljesen egymásba estünk.

nekem ez az egyik kedvencem, meg amikor Sármund pillanatok vannak

2021. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a kommenteket is imádom, hogy egyre jobban kezdik megkedvelni a csapatot, bár néhányan még mindig seggfejek
2021. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Könyvmolygirl válasza:
100%
Kedvenc kommentem: "Mit kell tenni ahhoz, hogy bejöjjön az ember Major Sárának?- Hívjanak Fehér Rajmundnak." Nagyon jók a kommentek, nagyon sokat röhögtem rajtuk.:D A kedvenc idézetem pedig nekem is a könyv utolsó mondata.
2021. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

SPOILER!!!

Ez nem idézet, de azt a részt

imádom, amikor Vivi és Sára véletlenül a négyes chatbe beszélik meg Dominik és Vivi csókját.

És Sára meg Rajmund jeleneteit.

😍😍😍😍

2021. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eddig az összes, amit írtatot favok között van!

Kedvenc kommentem mégis:

Szép volt Sára és Dominik!

Így van, szép volt Dára és Sominik!

Kedvenc "idézetem" pedig:

- Vivi esetleg - köhintette Keri - maradsz scrabble-özni, vagy nem tudom, elvehetlek feleségül... - érdeklődött, mire Vivi hangosan felnevetett és rágózva megrázta a fejét.

- Inkább biliárdozni megyek - közölte.

- És a helyedben én pont ugyan ezt tenném - bólogatott Keri, aztán leült a Rajmund mellett felszabaduló fotelbe...

2021. máj. 7. 19:51
 6/6 anonim válasza:
100%
4-es vagyok, a kedvenc kommentrészem, amikor Kocsis iroda-tourjában a légytetemről beszélnek :D
2021. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!