Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor olvastal utoljara el...

Mikor olvastal utoljara el egy konyvet? Milyen konyv volt? Korod?

Figyelt kérdés
Most ful oszinten.
2021. máj. 28. 22:15
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

11. Egyes járt érte. Fejezetekre lett osztva a könyv és minden fejezetből volt egy dolgozat, szóval muszály volt elolvasnod. Plusz a végén kellett írni egy esszét is.

Ez a könyv speciel tetszett, de volt ahol inkább bevállaltam az egyest. Tüskevárat például félbehagytam, a Rab Ember Fiait csak az elejéig tudtam olvasni. A Pál Utcai Fiúk is tetszett.

2021. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapelőtt végeztem Stephen King Kívülállójával. Most a Rémálmok és lidérceket olvasom tőle. 27 vagyok.
2021. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt kötelező a 22-es csapdája, nem is olvastam. De a filmet láttam. Csak nem emlékszem sokra :D

Jelenleg Isaac Asimov-tól olvasom az Én, a robot című művet. Előtte Ken Follett-től olvastam A katedrálist.

34 vagyok

2021. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Pál utcai fouk jo volt. Bar azt boven azelott olvastam hogy kotelezo lett volna. 1-est en is tudok neked adni. Oszt akkor mi van? Marmint igazan nincsenek kovetkezmenyei a tetteinknek. Iskolaban ez foleg igy volt. Latsd milyen nagylelku vagyok. Megkapod a 2-est. Igy mehetsz a kovetkezo GYK.-s kerdesre es ez vmiert jo neked. 🙃
2021. máj. 28. 23:53
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozásra két hete A bástyát. Angol nyelv gyakorlásra ma novelás kötetből pár oldalt.

27N

2021. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
90%
Pár órája a Viharok birodalmát, Sarah J. Maas-tól. (Üvegtrón sorozat 5. része). Ez egy fantasy sorozat, tele tündérekkel, démonokkal, orgyilkosokkal, boszikkal stb. (18 vagyok)
2021. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
91%

Könyörgöm, mondtam, hogy angolszakot végeztem. Ott volt kötelező a 22-es csapdája, nem általánosban meg középiskolában...lévén, hogy az angol nyelvű irodalomban elég fajsúlyos a regény...

És egy egyetemen elég nehéz levizsgázni egy el nem olvasott regényből.. Bár a válaszokból látom, hogy nem sok válaszolónak van itt könyvekhez köze...pff.

2021. máj. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, látod, a kérdező csak fényezni akarja magát, büszke arra, hogy nem olvas! (Ez a stílusán meg is látszik.)
2021. máj. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
0%
18. Nem a könyvmolyokhoz szólt a kérdés, hanem úgy alapból mindenkihez. Gratulálok, ha te különlegesnek érzed magad, mert gyakran olvasol, de tudod nem a könyv az egyetlen módja a történetek fogyasztásának. És nem is lesz attól a legértékesebb, hogy manapság már nem gyakori. Értem én, hogy a könyv azért jó, mert te képzeled el magadnak a világot, a határt a fantáziád szabja meg, úgy ahogy azt te szeretnéd, de én amikor egy művet fogadok be nem a saját elképzelésemre vagyok kíváncsi, hanem azt szeretném, hogy minél pontosabban jöjjön át az, amit a művész át akart adni, úgy ahogy ő akarta. Ha a saját képzelőerőmre vagyok kíváncsi akkor azt magamban is el tudom intézni, de amikor más művét fogadom be, azt az élményt autentikusan szeretném. Kinek mi.
2021. máj. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor én is elszálljak magamtól, mert 16 évesen faltam a Vonnegut könyveket, és még a Sátáni verseket is elolvastam?
2021. máj. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!