Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan wattpad sztori ami...

Cortez.felesege kérdése:

Van olyan wattpad sztori ami már anyira rossz, hogy jó?

Figyelt kérdés
Ilyen könyveket keresek. Lehet teli full helyesírási hibával, esetleg tipikus ff.

2021. jún. 22. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem wattpados, de ha tudsz angolul: My Immortal


Híresen a legszórakoztatóbb "olyan rossz, hogy már jó" fanfiction valaha.

2021. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Álmokon túl
2021. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A My Immortal valóban hírhedt példa.

#2, beleolvastam abba, amit írtál, de szerintem nem kifejezetten rossz, sőt jobb mint az átlag wattpad színvonal.


Szerintem annyira nem kedves dolog nyíltan fikázni mások írásait, még akkor sem, ha tényleg rosszak. Sokan a szívüket teszik bele, nem ők tehetnek róla, hogy még csak 13 éves, tapasztalatlan tinik. Senkinek sem esne jól ilyen példaként visszalátni a saját írását.


Olyat tudok mondani, amit direkt ilyesmi stílusban írtak meg, de fergeteges: Véletlen találkozás

[link]

2021. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. válaszaló. Igen ilyesmit kerestem ami direkt úgy íródik,hogy az emberek szórakoztatására. Senkit sem szeretnék kifikázni, mert tudom, hogy nem nagyon rendes dolog.
2021. jún. 24. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
nemtudomjo: orbán viktor + Y/n fanficko
2021. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Látom, nem mostani kérdés, de ebbe most ütköztem bele egy Facebook csoportban, szóval ez a sztori még friss. "Úgy" rossznak nem mondanám, mert helyesírásilag meg fogalmazásilag minden rendben van vele, de elolvastam az első és eddig egyetlen fejezetét, és az ötlet meg a téma az ilyen... Úristen! 😂


[link]

2021. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!