Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnám megvenni Leiner...

Hol tudnám megvenni Leiner Laura Szent Johanna gimijének régebbi kiadását?

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 06:37
 1/8 Anna0806 ***** válasza:
69%
Most néztem meg az egyik antikvárium oldalán amit még a magyar tanárom ajánlott Karácsony előtt. Menj fel a regikonyvek.hu oldalra és ott pont most néztem ebben a percben elő lehet minden régi kötetet jegyezni. Remélem sikerül. Ha pedig nem Facebookon próbálkozz. Én is onnan akartam megvenni használtan, de aztán nekem az új lett meg egy másik oldalról extra akcióval. Sok sikert.
2021. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megnézem.😀
2021. júl. 3. 09:16
 3/8 Anna0806 ***** válasza:
Sikerült? Írj ha igen. 😊
2021. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Moly.hu-n nézz körül, szerintem biztos találsz.
2021. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem sikerült megvennem, viszont előjegyeztem, de a Moly.hu-t is megnézem. Köszönöm!😊
2021. júl. 3. 21:41
 6/8 anonim válasza:
71%
Jófogás, vatera, antikváriumokba is szokott lenni :))
2021. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hiába jegyzed elő a régi borítós kiadást, mivel azt még a Ciceró adta ki, nem nyomják újra.

Én is mindenképp a régi borítós sorozatot akartam. Számomra ez sokkal nosztalgikusabb, általános iskolás koromban mindenki ezt olvasta, nem mellesleg sokkal kidolgozottabb, izgalmas a sok apró kis részlet, zseniálisan ki van találva, így már pusztán ez megfogja az olvasót.

A Libri oldalán vannak antikvár könyvek is, én az összeset onnan rendeltem tavaly. Viszont a kiadási évet mindenképp nézd meg, ez alapján tudhatod, hogy biztosan régi borítós.

2021. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha még esetleg nem találtad meg, akkor mindenképpen nézz fel az Antikkönyv.hu oldalára. 2-8.-ig kapható.

Én is a régebbi kiadást akartam megvenni, csak szóltak róla, hogy az újban van a nagyon sok kimaradt rész.

2021. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!