Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Esetleg valaki ajánlana...

Esetleg valaki ajánlana valami jó könyvet?

Figyelt kérdés

Szeretném tisztázni, hogy gazdasággal kapcsólatos könyvek érdekelnek csak. Közgazdasági egyetemen vagyok - gazdasággal, bankrendszerrel, bitcoinnal vagy hasonló könyvek érdekelnének. Azt szeretném elmondani magamról, hogy eddig nem nagyon olvastam könyveket, nem voltam oda értük. Viszont most szeretnék ezen változtatni és olyan könyveket olvasni amik igazán érdekelnek, illetve amellyek fejleszthetem gazdasági tudásom. Ha valakinek van valamilyen jó címe ezekkel kapcsólatban akkor szívesen meghallgatnám. Esetleg ezek mellett Elan Musk munkásága is érdekel, ha valaki olvasott tőle valamilyen könyvet, amelyet érdemes másnak is akkor az is érdekelne.

Közben találtam az alábbi könyvet, ha van olyan közületek aki olvasta, akkor megoszthatná véleményét, hogy milyen tapasztalatokkal rendelkezik a könyv elolvasása után. A válaszokat előre is köszönöm.

[link]



2021. júl. 18. 15:48
 1/3 EgyGabor válasza:

Jó könyv szerintem. Az egyik leghíresebb/legelső a témában.

Hamarosan jön a folytatása a FIAT standard.

2021. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Komolyan? lehet tudni, hogy mikor? esetleg olvastad te? tudnál bővebben beszélni róla? ne nagy szavakban, hogyha elolvasom akkor ne tudjám már a részleeket, csak egy kis betekintést ha kaphatnék
2021. júl. 19. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:

The bitcoin standard,

Internet of money,

Hmm van egy high frequency tradingrol es arrol hogyan epitettek egy rohadt egyenes internet kabelt... Nem tudom mar mi a neve de ez alapjan megkapod. Van par jo film a valsagrol, the big short, inside job.

Konyv weapons of math destruction.

Gazdag papa szegeny papa kb minden michio kakutol, hogyan szerezzunk baratokat es befolyasoljuk az embereket...

2021. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!