Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg kedvenc szereplők?

Szjg kedvenc szereplők?

Figyelt kérdés
Nektek ki a 3 kedvenc karakteretek az Szjg-ben? Természetesen Renin és Cortezen kívül. Én most olvasom hatodszorra a sorozatot, és nekem Kinga, Csontváz Carlos, és Dave a kedvencem. Nektek?

2021. aug. 23. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

"Természetesen Renin és Cortezen kívül" hát én őket pont nem szeretem


Kedvencem Dave, Peti, meg talán Kata. Zsoltit is bírom.

2021. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ja és Kardos és Arnold (amíg el nem lett rontva a karakter)
2021. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem (Reni és Cortez mellett) nagy favourite Zsolti, Kinga és Ricsi.❤️
2021. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Anna0806 ***** válasza:
85%
Azt hiszem Peti, mert brutál jófej és rendes. Zsolti, mert az a srác haláli, hogy milyen őrültségeket ki nem tud találni. Aztán azt hiszem Kinga is, mert csodálom a kitartásáért és azért, hogy mennyit képes küzdeni valamiért ami fontos számára.
2021. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Reni és Cortez a két legutálatosabb szereplő az egész sorozatban, a hajamat szálanként téptem kifelé tőlük. A kedvencem Ricsi volt. Meg valamennyire Kinga.
2021. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
85%
Háát ez nehéz de egyértelműen Virág Kinga és Zsolti. Virág és Zsolti folyton megnevettet és Kinga határozottságát bírom nagyon.
2021. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ilballodellavita ***** válasza:
63%
Kinga, és Reni szülei talán a sok jó moment miatt :)
2021. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Anno mikor kb. 13 évesen elkezdtem a sorozatot olvasni, Reni volt egyértelműen a kedvencem mivel teljesen olyan ember volt mint én. Rajta kívül még Virágot és Jacques-t bírtam (szóval igen, a kedvesebb karaktereket :D).

Most 7 év után újra kezembe vettem a könyvsorozatot, nosztalgiázás céljából. Nem túl népszerű vélemény, de még ha kissé antagonisztikus karakter is volt (főleg a könyv végére), Arnoldot érdekes karakternek találtam, aki, még ha maga módján is, de amikor tudott, akkor ott volt Reni mellett és azért segített is neki néha, hogy a gondját, bánatát még ha kis időre is, de elfelejtse. És ahogy oltogatta a többieket, na az is tetszett! :D De rajta kívül még Zsolti viccei és Ricsi irtó lazasága is eléggé megnyerte a mostani énemet :D De még meg kell említenem Kingát, Dave-et és Petit, ők is nagyon jók voltak! :D Persze még mindig szeretem az egész b osztályt, habár Robi és Andris olyan semlegesek voltak inkább, de amikor szívatták a tanárokat azok egész jók voltak :D

2021. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Hát az öt kedvenc:

kinga: kitartás, erős(lelkileg), őszinte, igazi barát

Cortez: gondoskodó, higgadt, védelmező

Virág: mindig boldog, igazi barát

Ricsi: kedves, védelmező, vicces

Zsolti: vicces, jófej

2022. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
79%

Nekem Kinga , Peti , Reni levelezőtársa(Justin), Zsolti , Dave, Virág

De ez nálam mindig változik .

2022. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!