Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak könyvek, amiket nem...

Vannak könyvek, amiket nem akartok elolvasni, holott nagyon híresek és mindenki szereti?

Figyelt kérdés
De ti mégsem szeretnétek?

2021. aug. 24. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vörös pöttyös könyvek nagy része ilyen.
2021. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Stephen King könyvek, bár a thrillereket szeretem.

Lehet nem kéne így összehasonlítani, de megnézették velem a Halálsoront filmben. Olyan vontatott és nyomasztó volt az egész, hogy én ilyesmiből többet inkább nem kérek.

Hasonlóan a Tűz és Jég dala könyvekkel. A sorozatot láttam, elkezdtem egyszer olvasni a könyvet, de kb. 50 oldal után abbahagytam, mert olyan tömör volt az író stílusa, hogy beleuntam és inkább dobtam.

2021. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tűz és jég dala, szintén. Illetve A Gyűrűk Ura és a Narnia.
2021. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Harry Potter.
2021. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tüskék és rózsák udvara: Szerencsére mielőtt megvettem volna szembejött pár vélemény a könyvről, ami alapján kiderült, hogy a történet az kb nulla, az erős főhősnő pedig kimerül annyiban, hogy ő most mindenre is képes.
2021. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen Stephen King könyv még nem volt a kezemben, és nem is lesz soha.

Másik a Harry Potter sorozat. Harmadik a Szürke nem tudom hány árnyalata.

Negyedik a sorban Leiner Laura írásai.

Ettől drágább az én időm, hogy ilyenekre eltékozoljam.

2021. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vass Virág regényei nagyon szarok, érdemes a moly.hu értékeléseit olvasni. A Vulévut azt hittem falhoz vágom, a Franciadrazsé és a Szoknya-blues is nagy csalódás volt, a Krasznaja Moszkvát meg nem bírtam végigolvasni...


És a többit már nem is akarom!


Plasztikázás helyett megtanulhatna írni!

2021. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Alkonyat - ez csak szimplán nem annyira érdekel, meg amúgy is annyit beszéltek róla mindenhol, hogy már nagyrészt tudom, hogy miről szól és így még kevésbé érdekel


Szürke ötven árnyalata - nem szeretem az erotikus regényeket


Tűz és jég dala - nagyon hosszúnak tűnik és nem mertem belekezdeni (meg ha jól tudom amúgy sincs még befejezve, és ki tudja mikor lesz)


Üvegtrón - elkezdtem, és nem volt rossz de akkor nem folytattam, és azóta már elfelejtettem, hogy mi volt az első részben és nincs kedvem újraolvasni (meg ennél is kb. mindent lespoilereztek a neten)

2021. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a Harry Potter ugrott be elsőként, de én legtöbbször inkább szoktam azokat a könyveket olvasni, amik nincsenek igazán felkapva. (Ugyanez vonatkozik a filmekre, sorozatokra is)
2021. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Harry Potter, Gyűrűk Ura.
2021. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!