Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van arra mód, hogy egy példány...

Van arra mód, hogy egy példányban kinyomtasson nekem egy nyomda, vagy bármi egy általam írt könyvet?

Figyelt kérdés
Ajándékba lenne, és jobban mutatna ha van borító meg minden, mintha egy köteg papírt adnék oda

2021. aug. 31. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van lehetőség, csak jól meg kell fizetni.
2021. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy egyetlen példány miatt nem nagyon érné meg nekem se és a nyomdának se ez, de hátha van más járható út.
2021. aug. 31. 22:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem csinálod meg magadnak akkor szerintem nincs más lehetőség. Kerdezz rá mennyiért csinálnák meg, aztán eldöntöd hogy ér-e annyit.
2021. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kinyomtatod, majd elviszed egy könyvkötőhöz és beköti.

Kérdezd meg a könyvkötőt, hogyan nyomtasd ki, hogy jól be tudja kötni.

2021. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Diplomakötés is lehetőség.
2021. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért olyan nagy példányban nem szeretném. Nem a legszebb úgy.
2021. szept. 1. 10:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendes nyomda nem fogja, de keress rá a lakhelyed környékén az offszet nyomtatásra, vagy az olyan számítógépes boltokra, ahol diplomamunka nyomtatását vállalják, és ott egy példányt is legyártanak neked.
2021. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Oda nem csak nyomtatás kell, hanem kötés is.

Ilyen xerox üzletekben max spirállal kötik be. (tudod, mint egy spirálfüzet) Rendes gerinces könyvnek nem.

2021. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 b1812567 ***** válasza:
100%

Magát belív a nyomtatást nagyjából bármelyik komolyabb fénymásoló/nyomtatós szalonban megcsinálják neked (tudjanak megfelelő méretű papírra nyomtatni).

A borító nyomtatás és a kötés a problémásabb. Érdemes először vagy olyan helyet (gyors- vagy diginyomda megnevezés alatt szoktak futni), ahol azt is meg tudják neked csinálni, egy példányban, vagy pedig kimondottan könyvkötőt keresni. Utóbbi akár textilbe vagy bőrbe is beköti neked.

Persze a nyomdakész pdf-et (borítót is) neked kell valahogy előállítanod ehhez.

Egy példánynál pár ezer forintba fog kerülni a kész, bekötött könyv. Ennek nagy része a borító és a kötés.

2021. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Pesten, a Mammutban volt egy könyv kötéssel/ diploma kötéssel foglalkozó üzlet (mostanában nem jártam arra), de jó árban dolgoztak.

A legjobb barátnőm egyik évben ott csináltatott egy könyvet nekem karácsonyra. A borítója Danielle Steel könyvborító volt (gondolom ezt ő szerkesztette), de a belsejében a saját verseim voltak, amiket innen-onnan összeszedett / neki írtam / nála maradt / valamikor véleményezésre elküldtem neki :)

A jó árat csak onnan tudom, hogy én ugyanott köttettem szakdolgozatot sos-ben.

2021. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!