Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ellenségből szerelem történetek?

Ellenségből szerelem történetek?

Figyelt kérdés

Olyan könyveket, sorozatokat, animéket, egyebeket tudnátok ajánlani, amibén a főhősök eleinte ellenségek?

Lehet ez az sima utálat is, de jobban örülnék olyannak, ahol tényleg az ellenséges oldalon kezdik,... és végzik ha úgy van, szeretem a tragikusabb történeteket is.

Ha lehet fantasykat írjatok, vagy scifit, bármit jöhet igazából, de jobban szeretem, ha nem a szerelem az egyetlen szál.

Illetve jöhetnek magyarul nem megjelentek is. (Angol)


Előre is köszi. :)



2021. szept. 15. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Büszkeség és balítélet
2021. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Folk of air könyvsorozat [legjobb enemies to lovers történet valaha]

Simon Snow trilógia (Carry on, Wayward son, Any way the wind blows) [ha nem zavar, hogy két pasiról szól. az első rész sem rossz, de a másik kettő ezerszer jobb!]

To kill a kingdom [még nem olvastam, de a listámon van és annyit írtam mellé jegyzetbe, hogy "enemies to lovers" szóval...]

Six of crows duológia [ahogy a cím is mutatja hat főszereplő van, ebből egy páros között van csak enemies to lovers kapcsolat, de nem a szerelmi szálakra koncentrál a történet]


Ennyi jutott hirtelen az eszembe de remélem segítettem!:)

2021. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Imádom az enemies to lovers sztorikat! Amiket írtak a többiek, mindegyiket kipipáltam már. Legjobbak!


Amit esetleg még megemlítenék:

- ACOTAR sorozat (leginkább a 2. része enemies to lovers sztori, de feltétlen olvasd el az elsőt is!)

- Csóktolvaj

- Fennmaradottak krónikái (ugyan ettől az írótól a tolvajok tánca)

- A Kalózkirály lánya

- Üvöltő szelek (én ebbe a kategóriába sorolnám, igazából "hasonló" mint a büszkeség és balítélet... Csak a vége fájdalmasabb)


Angol könyv is jöhet? Lehet lesz fordításuk, én nem vártam rá:

- From blood and ash

- Serpent and dove

- Shadows between us

2021. szept. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ó, most olvasom el pontosan amit írtál a leírásban. :D Bocsi!


Ezek mind könyvek amiket írtam illetve van még egy: a vörös királynő


Egyébként a többség mint fantasy, én is azokat kedvelem a legjobban.

2021. szept. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Folk of the Air sorozatot, a Six of Crowst és az Acotart is olvastam. Utóbbi örök kedvenc marad. :3

A kalózkirály lánya szintén megvolt, a többot viszont nem ismerem, úgyhogy köszi.

Még azért jöhetnek. :D

2021. szept. 17. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Jennifer L. Armentrout - Luxen könyvsorozat. Szinte letehetetlen.
2021. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ismerem, sajnos nekem nem esett a letehetetlen kategóriába, de azért köszi! :D
2021. okt. 2. 23:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!