Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Észrevettétek, hogy Leiner...

Észrevettétek, hogy Leiner Laura rendesen újrahasznosítja korábbi könyveit? PL Az Szjg-ből nem kevés részletet átvett az Iovba vagy a Bexibe stb. Még a legújabb rész is ez Szjg- 2. részéből van.

Figyelt kérdés
Komoylan ahogy olvasom újra az Szjg-t tűnikf el hogy kb mindent újrahasznosít. Szóval vagy újraolvassa a könyveit vagy tudatalatt ezeket használja sűrűn.

2021. szept. 24. 11:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az iov 6. részének címe is A Szent johannás könyv 2. részéből van.
2021. szept. 24. 11:15
 2/14 A kérdező kommentje:

Máté=Arnold

Panka=KInga az elején

a főszereplőnek vagy 1 testvére van vagy egyke, 2 testvére vagy több nincs senkinek. Idősebb testvér sem jellemző A Kecsapos jelenet is az első osztálykirándulásból van. és ez csak nagyjából

2021. szept. 24. 11:19
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Persze, szerintem kb mindenki tudja hogy semmi egyediség nincs a könyvekben. Ugyanazok a szereplősémák, egy hasonló huza-vonás, sehogy nem jön össze szerelmi szál (Szjg, Bexi), átültetve mindig más helyszínre.
2021. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azért ez túlzás, de sok sablont átvesz
2021. szept. 24. 11:40
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg sok a hasonlóság. Bár számomra Arnold és Máté elég más.
2021. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
persze azért más karakterek. de mindkettő okos, meg ő lesz a rossz a végén.
2021. szept. 24. 11:58
 7/14 A kérdező kommentje:
pedig jó(támogató) karakternek indult Arnold Cortez meg rossznak. nm tudom miért fordult meg a történet végére. Az elején ilyen tansztorinak tűnt mikor a naiv kislány beleszeret q menő srácba, a barátja meg próbálja észhez téríteni józan érvekkel.. Aztán lehetet volna az hogy összejönnek. de nem , Arnold karakterét csúnyán lejáratták, és csak Cortezzel jött össze.
2021. szept. 24. 12:00
 8/14 A kérdező kommentje:
Pedig Cortez sem rossz karakter(NA PONT NEM RENI SZEM SZÖGÉBŐL), de megvan azlrt a magához való esze és ő a gazdag gyerek diplomata szülőkkel. Sokan nem értik de ha sok simerőse van , gazdag meg többnyelven beszél m, versenyekről ismert akor persze , hogy népszerű. DE nem is aezért nem illenek össze. Teljesen más az érdekeltségű körük. persze TalálkoznAK , de Cortez inkább oylan barát karakter szerintem. OFF ENNYI
2021. szept. 24. 12:07
 9/14 A kérdező kommentje:
gyorsan írtam ezért az elgépelés, bocs , remélem érthető azért.
2021. szept. 24. 12:08
 10/14 A kérdező kommentje:
minő meglepő a boritékozás is onnan van.
2021. szept. 24. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!