Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudna segiteni valaki egy...

Tammy08 kérdése:

Tudna segiteni valaki egy vámpiros könyv címében?

Figyelt kérdés
Vámpíros könyvbe segítség

2021. okt. 1. 10:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy igy síkerült a kiírás. Segitséget kérnék egy könyvel kapcsolatban.Hátha igy a sztoriból könyebb.

Az első kötete a könyvnek arról szólt: Van egy halandó nő aki egy farmon él és tanár vagy tanitó és segít a vámpiron akit le kötöztek az erődbe a földhöz. A vámpírnak képessége van és a nök csak ugy élik tul az átváltozást ha a nőnek is van képessége. Örülnék ha valaki tudna nekem ebben segíteni,hogy meg tudjam a címét.Köszönöm szépne előre is.

2021. okt. 1. 11:01
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
ennél értelmesebb dolgokat is olvashatnál...
2021. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem a true blood?
2021. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem sajnos itt az oldalon láttam egyszer a címet. Az oldal ahonnan le menttem meg szűnt és el felejtettem a nevét. És a könyvet sem találom. Annyit tudok még hogy volt benne egy Marcus nevezetű vámpír is. Több kötete van. Mindegyik vámpírnak képessége van. Szerintem eléggé régi könyv lehet mert már nem lehet meg vásárolni boltokban.

Így elvileg neten fennt kell hogy legyen de már mindenhogy kerestem :/

2021. okt. 1. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:

A molyon is nézted?,ott megvan minden valaha megjelent könyv:

[link]

[link]

2021. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen néztem 😌De nem találtam meg sajnos :/
2021. okt. 2. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Diane Duvall: Halhatatlan őrzők, ez rögtön az első kötet :)
2022. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!