Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Percy jackson fanfiction?

Percy jackson fanfiction?

Figyelt kérdés
Tud valaki mondani percy jackson fanficet magyarul?

2021. okt. 25. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Wattpadon van egy raklapnyi.

Személyes kedvencem Hesztia16 Olimposz Hősei Fanficton című "könyve".

Római nézőpontból Burgonya_book Alex Walker, a tolvaj légiós történetét tudom ajánlani.

Van egy fordítás is, amiben csak a szereplők ugyanazok, de más világban játszódik, de annak sajnos nincs és nem is lesz rendes befejezése. Nicolo_William Unatattainabe a címe.


Bar ez nem fancion, de van egy nagyon jó Magnus Chase fordítas is, keabsen profilján találod meg

2021. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Wattpadon keress rá hogy Percy Jackson ki fog adni egy adagnyit :)

de ha ajánlhatom magam akkkor keress rá hogy vegibogi :D

2021. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az én személyes kedvenceim a Folyékony valóság és a The Half-blood witch és folytatásai (bár az utóbbi Percy Jackson és Harry Potter ff, de ettől függetlenül szerintem nagyon érdekes), de van még ezeken kívül egy rakatnyi remek fanfiction
2021. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem érdemes elolvasni Wattpad-on Hokorától a Kém a félvértáborban-t és annak a folytatását a Jackson családot. Borzasztóan jó a cselekmény, nagyon jó fordulatok vannak a sztoriban és nagyon ügyesen kidolgozta az író a karaktereket. Ahogy haladunk az időben úgy látszódik az is, hogy az író mennyit fejlődött. A Jackson család még mindig tart, kb 2-3 hetente van új rész, de azok is általában olyan 4000-7000 szó között vannak. Csak ajánlani tudom :)
2023. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!