Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon olvasók! Jobban...

Wattpadon olvasók! Jobban szeretitek, ha egy irományhoz van kép is csatolva?

Figyelt kérdés
Például a ház kinézetéről vagy egy ember kinézetéről? Hogy jobb?

2021. okt. 26. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Történetet írsz. Ne képeket rakj bele, hanem írd le, hogy hogyan néz ki, ha fontos (és csak akkor, ha fontos!)


Nem olvasom el az olyan történeteket, amikbe ilyen felesleges képeket raknak. Biztos jele, hogy az írás is amatőr.

2021. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen random bevágott képektől olyan lesz, mint egy Zs-kategóriás bulvárújság. Inkább írd le, hogy milyen és hogy néz ki!
2021. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az már eleve negatívan hat, ha egy író a leírások helyett képeket rak be. Én már az elején bezárok minden olyan történetet, ami úgy kezdődik, hogy a szerző portrékat illeszt be, illetve a ruhákat is csak odabiggyeszti ahelyett, hogy regény lévén szépen szövegesen bemutatná ezeket. (Főleg, hogy a legtöbb esetben semmit sem számít, hogyan néz ki, mit visel.)
2021. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal zárásra kerülnek az ilyenek. Olvasni szeretnék nem képeket nézegetni. Ha már a szereplők bemutatásával kezdődik az egész, még akkor is bezárom. Nem számít mit visel mindennap a karakterek, lényegesebb szövegeknél kell ez.

Sőt én még a fejléchez se szoktam csatolni képeket, mert szerintem felesleges.

2021. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Hidegrázást kapok tőle.

Ha nem kapcsolódik a történethez, akkor minek is bele? Gyatra jópofáskodás,vagy igénytelen helykitöltés.

Ha kapcsolódik a történethez, de amúgy minden le van írva, ami a képen is szerepel, az leginkább a képes gyerekkönyvekre emlékeztet. Ezeket a legtöbben kinövik 7-10 éves kor közt.

Ha az író a leírás helyett teszi be a képet, az azt jelenti, hogy az írás nem jó és nem érdemes olvasni. Vagy azért mert az író nem ír jól, vagy mert nem szán minimális időt, egyetlen mondatot sem a leírásra.

2021. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én csak azért gondoltam képre, mert elég hosszúra sikerült a leírás így nem akartam az olvasó idejét ezzel húzni:D
2021. okt. 26. 20:05
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha van link, akkor szívessen elolvasom, ha gondolod.
2021. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Még nincs link, mert még most írom, legalább pár részt megakarok írni míg kiteszem:D
2021. okt. 26. 20:21
 9/18 Anna0806 ***** válasza:
Általában nem szeretem az olyan sztorikat ahol a leírások helyett képek vannak. Én sem alkalmazom. Az ilyen sztorikat mindig azonnal törlöm a könyvtáramból. Nem gond ha hosszú a leírás. Inkább az mint négyszáz sablonos közhelyes kép. Olvasóként értékelem és igénylem is a hosszú leírásokat. Ugyanakkor az egyetlen publikált sztorimnál ami befejezett egy idő után kb 30 fejezet úgy döntöttem, hogy aki folyamatosan olvasta az már elképzelte a karaktereket így kerestem hírességeket és összeválogattam a legfontosabb karaktereket. Viszont a mostani sztorimnál ezt kihagyom. Egyrészt jobb ha mindenki csak elképzeli, másrészt nagyon nehéz jó képeket találni spanyol vagy dél-amerikai tini sorozatok karaktereiről, mert most erre lenne szükségem mivel a sztori Madridban játszódik és a szereplőim is ízig-vérig spanyolok.
2021. okt. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

"Azonnal zárásra kerülnek az ilyenek" ez egy igazi gyöngyszem


nem tudom mi bajotok az illusztrált könyvekkel, abból is lehet minőséget csinálni. én pl már tudom kit fogok megbízni, aki illusztrációkat fog rajzolni a könyvemhez

2021. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!