Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha az ember kiolvas különböző...

Ha az ember kiolvas különböző önfejlesztő könyveket (önbizalom, szókincs stb.) akkor ezek tényleg szoktak segíteni és valóban fejleszt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak olvasod, akkor garantáltan nem változik semmi, ha kipróbálod az ötleteket, akkor esetleg, de a tippek többsége eleve használhatatlan, értelmetlen dolog, de jól hangzik és sok szerencsétlen emiatt megveszi
2021. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
A könyvek íróinak anyagi helyzetén valóban segítenek.
2021. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Erre voltam kíváncsi..Akkor hanyagolom a témát.
2021. nov. 3. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

a neoliberális, kapitalista késő modern társadalmakban hatalmas piaca van a self-help könyveknek.


borzasztó kártékonyak, mert azt üzenik, h. minden kizárólag és elsősorban fejben dől el, csak rajtad áll, és ha sikertelen, boldogtalan, beteg stb. vagy, egyedül téged terhel a felelősség.


ezek a könyvek nem veszik figyelembe a strukturális, rendszerszintű egyenlőtlenségeket.

2021. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. nov. 3. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem segítenek, de sok a gagyi köztük amik tényleg kártékonyak (pl Titok könyvek). Részben egyetértek a négyessel, de ő valószínűleg a Titok féle "siker" ezoterikus könyvekre utal ami önfejlesztő könyvnek álcázza magát valószínűleg Szabó Péter féle hittérítők ilyen hülyeségekből táplálkoznak.
2021. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem ne higyj senkinek, nekem se! :)


Olvass el néhány könyvet a témában és próbálj ki néhány tanácsot, ami szimpatikus. Én régóta olvasok ilyesmi könyveket. Nem fog történni semmi, ha csak olvasol róluk, de nem alkalmazod őket, tudom, tapasztalat. :)


Persze sok köztük a hatasvadász haszontalan iromány, azokat hanyagolni kell.

2021. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!