Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ilyen könyvet ajánlani?

Tudnátok ilyen könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés

lírán akció van és böngészgettem, de nem nagyon találtam olyat ami érdekelne plusz értékeléseket sem nagyon találok jó pár könyvről.

Leginkább a horror és fantasy téma érdekel.



2021. dec. 5. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, hogy ez tetszene e de én mindenkinek ajánlom a Győrűk urát. 3 részes. Ha az első részét olvasod (A gyűrű szövetsége) annak az eleje kicsit uncsi, de ne hagyd abba. mert nemsokára beindul a sztori.

100% fantasy

75% akció

30% horror

2021. dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Stephen King könyvei, Ragyogás, Tortúra, Setét torony, Az.
2021. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
+1 Kingre. Lovecraftot és Poe-t gondolom ismered, de ha nem, őket is érdemes megnézni. Fantasy témában Patrick Rothfuss könyveit ajánlom. George R. R. Martin is jó, ha még nem ismered.
2021. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neil Gaiman is jó.
2021. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Egy másodperccel később
2021. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Stephen King, Tolkien, Gaiman, Poe, Lovecraft könyveit én is csak ajánlani tudom. Martinnal vigyázz, a könyvsorozat nincs befejezve és ahogy elnézem nem is lesz. Rothfuss szintén zenész, ő sem fogja soha megírni a folytatást. Bár ő véleményem szerint túlértékelt író. Végig sem bírtam olvasni a Szél nevét. De ettől még másnak tetszhet
2022. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Holly Black: The Cruel Prince (és folytatásai)



Cassandra Clare: Végzet ereklyéi; Pokoli szerkezetek; Gonosz fortélyok


-ezek fent könyvsorozatok.



Rachel Vincent: Stray


Kelley Armstrong: Bitten


Sarah J. Maas: Üvegtrón(és a folytatása)Tahereh Mafi: Ne érints

2022. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!