Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 10 éves gyereknek való már Az...

10 éves gyereknek való már Az Úr sötét anyagai trilógia?

Figyelt kérdés
2021. dec. 9. 11:44
 1/4 harebell ***** válasza:
92%
Én is pont annyi idősen olvastam, szerintem mehet.
2021. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Két 10 éves között is lehet angy különbség, hogy mi való neki.
2021. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Én elsőre azt mondanám, hogy nem. Semmi durva dolog nincsen benne, viszont sok mindent (egyházkritika, felnőtté válás, elszakadás stb.) nem fog tökéletesen érteni. Ettől persze elolvashatja, de valószínűleg inkább egy mesének fogja felfogni, és ha esetleg 4-5-6 év múlva újra olvassa, akkor jön majd az "aha-élmény", hogy "ja, ez erről szólt?".
2021. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az arany iránytű filmet látta először, utána olvasta el az első kötetet. Valószínűleg tényleg sok magasabb szintű téma van benne, amiket még nem ért meg. Inkább azt szeretném tudni, mennyire nyomasztó vagy akár ijesztő a történet további része. A Harry Potter-köteteken már túl van.
2021. dec. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!