Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rubin pöttyös könyv?

Rubin pöttyös könyv?

Figyelt kérdés

Eddig csak vörös pöttyös könyveket olvastam könyvmolyképzőtől. Nektek melyik a kedvenc rubin pöttyösötök?

Romantikus és fantasy könyveket részesítem előnyben, de krimi is szóba jöhet.

20 éves vagyok, eddig olvasott könyveim, illetve várólistás könyveim: Vámpírakadémia (imádtam), Végzet ereklyéi, Ragyogó szemek, Alkonyat, Vámpírnaplók (nem igazán jött be a váltott szemszög miatt), Szürke ötven árnyalata, Szemrebbenés nélkül, Helló újra kedves exem. Tudnátok esetleg ezekkel egy kategóriás rubin pöttyösötök ajánlani?



2022. jan. 4. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár nem rubin pöttyös, de nekem a tavalyi év egyik legjobb könyvélménye a Verity volt. Rubin pöttyös amit olvastam és tetszett az a Velünk véget ér-It ends with us. Ami nem tetszett az a Csúf szerelem-Ugly love, de sokan dícsérik. Egyébként mindhárom könyvnek azonos a szerzője. Mindegyiket egy nap alatt olvastam ki.

Zafír pöttyös könyvek közül az ACOTAR (tüskék és rózsák udvara) sorozat elég népszerű, nekem is tetszik de szerintem túl nagy hype körülötte, ezér sokan nagy elvárással kezdenek bele és így csalódhatnak is. A történet sokszor a háttérbe szorul és inkább a karakterek viszik a könyvet, nem egy nagy durranás de nekem pl ez a sorozat volt az, ami miatt újra elkezdtem olvasni és könyveket gyűjteni.

24L

2022. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, más kiadó, de a Royal család esetleg tetszhet ezekkel a feltételekkel.

Ezen kívül en nagyon szeretem Leiner Laura könyveit. Pl a Bexi sorozat vagy az Iskolák versenye sorozatok nagyon jók. Nekem személyes kedvencem a szent Johanna gimi de az kicsit azért másabb kategória. De mivel en 32 éves vagyok feltételezem, hogy 20 évesen is fogyaszthatók ezek a történetek. A Bábel is tok jó volt Laurától az fesztiválról (sziget konkrétan csak nem így hívja) szól pl.

2022. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!