Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadosok, blogosok, történe...

Wattpadosok, blogosok, történet írok! Hoztátok lenne egy par kérdésem (?).Lent megtaláljátok.

Figyelt kérdés

Szóval, mi motivál titeket, hogy folyamatosan legyenek részek? Mi az amitől igen is végig írtok egy történtet?

AZ olvasók vissza jelzése? Vagy magában attól függ mennyire ragadott magával téged a saját sztorid?


Illetve még arra is kíváncsi lennék, hogy egy adott történt írása hogyan zajlik nálatok?

Előre kidolgozátok a történt szállait vagy pedig út közben találjátok ki mi hogyan történjen?



A helyzet az, hogy én még soha nem publikáltam írásomat. Nem is lenne nagyon mit igazából. 😅

Van mikor eszembe jut egy sztori, ami napokig a fejembe van, el is kezdem.

Megírok 1-2 részt és ennyi. Utána kifogy a tintám. Pedig tényleg szeretnék egyszer végre egy teljes történetet létrehozni elejétől a végéig.



2022. jan. 8. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem részekben gondolkodom. Csak akkor teszek ki történetet online, ha már az egészet megírtam. Csak úgy 100%, hogy minden héten kikerül rész, és semmi sem jön közbe.
2022. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A történet váza megvan, ha van kis időm, vázlatot írok. Ha több időm van és elég akaraterőm, kizárom a világot és akkor kidolgozom. Út közben kitalált történetem eddig csak pár kisebb volt, azoknál értelem szerűen a váz és a vázlat kiamaradt.


A motivációm az, hogy jól esik. Jól esik, hogy használom a kreativitásom, a képzeletem, élvezem az alkotói tevékenységet, és amikor elkészült, a mű gyönyörködtet, büszkeséggel tölt el.


Nem részekben adom ki,annak nincs értelme. Ha valami miatt elhagy az ihlet, azzal a tudattal kéne élnem, hogy félbehagytam és az egész világ láthatja. Sem a büszkeségem, sem az OCD-m nem élné túl.


Az olvasói visszajelzés csak akkor érdekel, ha konstruktív (akár pozitív, akár negatív).

2022. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem ide tartozik, de ti hol írtok? Milyen alkalmazás/oldal?

A wattpadot hagyjuk. :D

2022. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

hát nálam az van,hogy nagyon vizuális tipus vagyok szóval sokat álmodozok egyes jelenetekről napkózben és mivel nem akarom elfelejteni ezért leirom.


az a fajta ember vagyok aki könnyen megunja az irast.mármint,ha már nem nagyon érdekel az a sorozat amiről fan fictiont irok,akkor abbahagyom és csak úgy van a profilomon.de egyébként általában van egy elképzelésem,hogy mi lesz a történettel,viszont sok részét útközben találom ki :)

2022. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4 De ugye nem ilyen helyesírással írsz? Olvass igazi könyveket (nem, a wattpados "könyvek" nem számítanak), mert az is sokat fejleszt a helyesírásodon, ha passzívan fogadsz be helyes szöveget.


#3 Én Google Drive-ban írok. Úgy mindig megvan a fájl a telefonomon és a gépemen is, és ha az egyik helyen módosítok valamit, a másikon is automatikusan frissül a szöveg.

2022. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
5: nem dehogy.csak a laptomon irok és ott nincsenek nagyon ékezetek csak pár betűre.angol keyboard és azért.rengeteget olvasok,nem wattpadosokat,azokat nem annyira szoktam. :)
2022. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Nem az ékezetekkel van a baj. Nem tudsz központozni.
2022. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
mindegy ha érdekel nem igy irok,és tudok központozni.
2022. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 A vesszőid fele hiányzik, és még azt sem tudod, hogy szóközt kell tenni az írásjelek után...
2022. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Rendben, köszi a visszajelzést.
2022. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!