Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Légyszíves kéne egy segítség...

Légyszíves kéne egy segítség vagy tanács. Először elég hülyén fog hangzani de segítség kene es ksozi aki elolvassa(?)

Figyelt kérdés

So tini vagyok es elkezdtem hétfőn egy konyvet "miért is ne?" címszó alatt mert lebetegedtem. Aztan kiolvastam 1 nap alatt, ma meg szombat éjfél vam es az 5. könyv felenel jarok(mert könyvsorozat) amugy Leiner Laura bexi sorozata . Ez beteges?? De úgy őszintén? Eléggé könyv moly type vagyok előre koszi aki válaszol.

A kérdéseim:szerintetek ez normális? Le kene allnom? Es végül hogy szerintetek ez baj? Előre kosti a válaszokat



2022. jan. 15. 00:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Miért volna beteges??

Ne hasonlítsad magadat az agy nélküli olyan tinikhez akiknek a nagy része nem olvasott el életében még egyetlen könyvet sem, csak a telójukat nyomkodják naphosszat?!

2022. jan. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Normális, sőt, talán még jót is tesz az olvasás, hogy megtanuld magyarul kerek mondatokban kifejezni magad a menci hunglis helyett.
2022. jan. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Szep szokincshez olvasni kell. Mindenkepp hasznos. Ki fog tunni hamar ,hogy szepen fogalmazol es sok helyen elonyod szarmazik majd belole. Csak igy tovabb.


Te intelligens vagy,nem beteges.

2022. jan. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 csottány válasza:
100%
Az előzőeket egy kicsit megcáfolnám. Természetesen nincs semmi abnormális abban, ha valaki sokat olvas. De hogy MIT, az már nem mindegy. Egy Leiner Laura könyvsorozattól olyan nagy szókincsed azért nem lesz, persze szórakoztató és be tud szippantani. De ha a literatúra terén fejlődni akarsz, akkor nagyobb írók könyveit is a kezedbe veheted, ha már ráéreztél a szavak csodájára.
2022. jan. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges, csak el ne felejts aludni
2022. jan. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Általában minden tevékenység addig számít egészségesnek, amíg nem vonja el az időt más fontosabb tevékenységedtől. Olyanoktól, amik az egészséges élethez és mentális állapothoz kellenek. Olvasni sokat, az átlagosnál sokkal többet pl akkor egészségtelen, ha tartósan el on az alvástól, vagy az emberi kapcsolatokról.


Betegen otthon ülni és unalom vagy tv bámulás helyett olvasni naphosszat teljesen oké.

2022. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#6 csak el gomdolkoztam rajta hogy az e. Mert ha nem kellet mast csinálnom olvastam es kb 5 nap alatt 1300 oldalt olvastam el.
2022. jan. 15. 09:44
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Olvass sokat továbbra is.
2022. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi dolgom akkor én naponta ki olvasok 800 oldalt. Nem beteges csak ne felejts el aludni. Ha jól emlékszem én a bexit 3nap alatt olvastam ki tavaly, amikor már túl voltam a vizsga időszakon, és nem volt semmi dolgom. Igaz, alig aludtam pár órát, ami nem jó, de mostanra már tudom meddig engedett olvasni. Most márnem azzal kell törödnöm, hogy ne vigyem túlzásba az olvasást, hanem hogy ne vegyek túl sok könyvet, amíg nem olvasom ki a többit. ^^"
2022. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges, egyszer betegen én is napokon keresztül csak olvastam, de azért egyes válaszolóknak üzenem, hogy a Leiner Laura-könyvek olvasása nem éppen az intelligencia fejlesztésének eszményi módja.
2022. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!