Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon írok könyvet. Ha...

Wattpadon írok könyvet. Ha belinkelem, bele olvasnátok?

Figyelt kérdés
Angolul írok wattpadon könyvet, szerintem elég jó lett, de szeretnék vissza jelzést kapni mert alig van olvasóm

2022. ápr. 11. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 11. 18:58
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez szerinted jó...?
2022. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvastam el az egészet, csak pár részt, de jaj.

Biztos, hogy jó ötlet ezt angolul írnod? (Először szerintem magyarul kéne megtanulnod írni, és csak aztán angolul.)

2022. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom, utálok angolul olvasni, mert nem szeretem, ahogy a párbeszédeket írják.

Viszont, ha magyarul lenne, akkor se olvasnám, mivel ott az a nyomorult szereplő lista az elején.

Nem is olvastam belőle sokat, de ugye azért leírtad, hogyan néznek ki a szereplők, és nem képekkel helyetesíteted?

2022. ápr. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

#3.


Az eszedbe jutott, hogy esetleg nem a magyar az anyanyelve? Angolul teljesen jól fogalmaz, csak az igeidőkkel ugrál néha, de amúgy tudja mit csinál. Én el tudom képzelni, hogy nem magyar a kérdező.

2022. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat,

#4 köszönöm válaszodat, az egész történetben csak az első fejezetben van képek, de persze leírtam őket.


#5

Köszönöm szépen, woow igen valóban csak 4 éve költöztünk ide, de azért próbálkozom!

2022. ápr. 12. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan költöztetek ide?
2022. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!