Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy többen olvassák a könyveimet wattpadon?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 13. 14:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanban elég nehéz tanácsot adni, de én a helyesírás miatt teszek le gyakran könyvet, azt nézd át. Hastageld (van nem tudom mi az, amire rá lehet nyomni, és kiadja az abba a kategóriába hastagelt könyveket) több helyre, hogy rá lehessen találni. Esetleg vannak olyan könyvek, amik kritikák a wattpados könyvekről, egy olyanba beajánlhatod, hogy írjon róla a szerző, így az ő olvasói már tudni fognak a könyvről és ránéznek, ha érdekli őket.
2022. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

Várd ki türelmesen,hogy rá találjanak!

Ne a megtekintésekért írj könyörgöm mert akkor már régen rossz.

2022. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem azért írom elsősorban a könyveket, hogy minél többen megnézzék, ne érts félre. Csak örülnék annak, ha több emberhez eljutna, mert kíváncsi vagyok kinek hogy tetszik, meg persze azért jól esnek a pozitív visszaigazolások.


Azért írok könyvet, mert élvezem, de azért még is csak vágyik arra az ember, hogy megnézzék és elolvassák a "művét", amibe rengeteg erőfeszítést tett az alkotó :D

2022. ápr. 13. 16:18
 4/17 anonim ***** válasza:

Akkor küld el,én megnézem neked.

Nemtudom,én nem vágytam rá,viszont örültem mikor befutott a könyvem,el sem hittem.Most sem hiszem el😅😄

2022. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Esteleg hirdetni kellene???


De így láthatatanba nehéz megfogalmazni, miért nem olvassák a TÖRTÉNETEDET.

Helyesírás, tele van szúrkálva képekkel szöveghelyetesítés miatt, klísé a sztori.

2022. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A sztori nem klisés (én eddig nem láttam ilyen témában olyat, amit én írok), próbálok fordulatokat bele vinni, újdonságokat, még ha kicsit hülyeség is, ami kipattan a fejemből.


A helyesírásra én is ugrok, szóval mindig vagy 3x átnézem, mielőtt kirakok egy új részt.


Képet csak felülre szúrok be, mást nem igen csinálok.

2022. ápr. 13. 19:24
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy láthatatlanban nehéz megmondani.


Ha gondolod küldhetsz egy linket, és elmondom a véleménymet róla. Akár jöhet privátba is.

2022. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is szívesen belenéznék, akkor könnyebb lenne kritikát mondani
2022. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Animés, ráadásul romantikus. Ha esetleg így is érdekel titeket, belinkelem :D
2022. ápr. 13. 19:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Érdekel:)
2022. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!