Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek az IOV (Leiner...

Szerintetek az IOV (Leiner Laura Iskolák Országos Versenye) első vagy második trilógia jobb? És miért?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
mindkettő jó valamiért. nem lehet elmondani,érezni kell
2022. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Borzalmas mindkettő, de az első egy hangyányival jobb.
2022. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind a kettő nagy kedvencem.

Az elsőben a feladatok, a másodikban a humor jobb.

2022. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, én még csak az elsőt olvastam, azért kérdeztem, hogy valyon jobb e a 2. Koszi szépen!
2022. ápr. 22. 21:19
 5/12 A kérdező kommentje:
És bocsánat a vajon pontos j csak gyorsan írtam ;)
2022. ápr. 22. 21:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt tudo mondani, hogy mindkét trilógiának megvan a saját hangulata, szereplőgárdája. Szerintem attól is függ, hogy az olvasónak melyik csapat jön be jobban.

Az elsőben sokoldalúbbak voltak a feladatok, a másodikban inkább az ismerkedésre és a bizalomra helyeződött a hangsúly.

A másodikban jobban beleláttunk a szereplők életébe és az emberi kapcsolataikba.

Talán az első ismét nagyon tetszene, ha ismét elolvasnám.

2022. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talán a második trilógia jobban tetszik, mert talán több benne a beszólogatás és a poén. És olyan jó olvasni, hogy a sok kitaszított a végén egymásra talál és jó barátok lesznek, amikor mindenki ott hagyta őket. Na meg szerintem borzasztó jó üzenete van a könyvnek, de persze az első trilógia is nagyon jó, de nekem a második a nagyon befutó.
2022. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két trilógia másért jó, de ha nem a sztorit nézzük, hanem alapból az írást, szerintem Laur sokat fejlődött a kettő közt, ezért a második jobb.

A történet szempontjából viszont csak rajtad áll, hogy melyik fog meg jobban.

2022. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem a második jobban tetszett. Az elsőben valahogy nem fogott meg ez a mély téma
2023. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nekem mindkettő nagyon tetszett, de talán azért a 2., mert például arra az összetartás jellemző, nincs veszekedés a csapattagok között emlékeim szerint (max kisebbek, már nem tudom pontosan). Ettől az 1. triológiát is nagyon szerettem, abba is sok minden tetszett, ahogy a másikban is.
2023. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!