Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen témájú könyvek a...

Milyen témájú könyvek a legnépszerűbbek a Wattpadon?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Így neki se állj írni.
2022. ápr. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Amelyek meleg koreai énekesekről szólnak.
2022. ápr. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Az erotikusok- akármilyen gagyi, szánalmas módon van megírva, tíz éves kölykök tollából, van rá olvasó.
2022. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

- Meleg BTS és egyébb meleg koreai énekesek

- Meleg One Direction tagok

- Meleg Pál Utcai Fiúk

- Forma-1 versenyzővel való románc

2022. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Írni szeretnél vagy csak érdeklődsz?

Ha azelőbbi, akkor neki se kezdj, mert nem kell még egy tömeg könyv a többi millió mellé! Tudod, az egyedivel sokkal többet fogsz elérni. Elárulom neked másnapra még rá se fognak kattintani a történetedre, ha nincs egy minimális olvasó táborod.

Ha az utobbi akkor véleményem szerint teljesen mindegy. Hiába a felkapott téme mostanában a bl én nem szoktam olvasni. Nem azért, mert bajom van a melegekkel, csak a fantasy könyvek jobban az én stílusom.

2022. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom miért pontoztak le kvázi mindenkit, aki konkrétan a KÉRDÉSRE válaszolt, nem pedig okoskodni kezdett összevissza.

Sajnálatos, hogy az utóbbi időben ez a témakör is ennyire toxikus lett.

2022. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akármi lehet népszerű, ha sokat hirdeted, és sikerül megtalálnod a közönséged. Rengeteg olyan embert ismerek, akik olyan témáról írtak, amit átlag ember nem gondolna népszerűnek, mégis azok lettek.


Csak példaként:

– politikai filozófia

– művészet filozófia

– teológiai filozófia

És mind tök magas olvasottsággal rendelkezik, mert az íróik megtalálták a közönségüket, szeretik a történeteiket, és sokat hirdetik Facebook csoportokban.


Szerintem ennek annyi a titka, hogy olyat írj, amit te elolvasnál, és szeresd a sztorit, amit írsz. Nagyon megérződik egy történeten, ha az írója nem teszi bele a lelkét, nem szereti igazán. Én pl tudtam, hogy szívesen olvasnék Magyarországon játszódó varázsiskolás sztorit, de nem találtam pont olyat, amit kerestem, ezért elkezdtem megírni, és már most tök sokan jöttek olvasni, pedig alig kezdtem el és lassan is haladok.


Szóval szerintem próbáld meg kigondolni, te miről olvasnál szívesen, aztán kezdd el, hirdesd Facebook csoportokban (több Wattpados csoport van a neten), és hidd el, meg fogják találni azok, akiknek szánod.

2022. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

#6:

Azért lettek lepontozva, mert ez nem segítség. Akik ilyet kérdeznek, azoknak útmutatás kell, amit vagy megfogadnak, vagy nem, az már az ő dolguk, de mi legalább megpróbálunk segíteni nekik. Amikor pedig valaki kifejti, miért ne azt akard írni rögeszmésen, ami felkapott, az nem toxikus okoskodás, hanem segíteni akarnak a kérdezőnek. Hiába ír felkapott témáról, korántsem biztos, hogy ő is felkapott lesz, mert simán lehet, hogy nem érzi igazán közel magát a sztorihoz, és ez nagyon meg tud érződni.


#5:

Bármilyen sablonnak tűnő témából ki lehet hozni valami egyedit, ha az ember tényleg foglalkozik vele. A kérdéssel én sem értek egyet, de ha valaki csak úgy írni akár egy gimis romantikust a menő srác és a kisegér lány közt, meg tudja úgy írni, hogy egyedi legyen, ha elég erőt fektet bele. Nincs új a nap alatt, de simán lehet valamit úgy fűszerezni, hogy még tudja lépni az olvasót.

2022. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Nem azt mondtam, hogy ezekből a témákból nem lehet kihozni egyedeit, mert ha tényleg komolyan gondolod. Nem fogom tagadni én is írtam maffiás történetet, de nem a szokásos elrablós, cukormázas történet, az ellenségekből szeretők, akik végül a házasságukban is ellenségek lesznek, de az életre halálra menő típusban, na, és én is írtam már romantikus, gimis történetet, ahol egy lány a lelki problémáit próbálja kezelni, amit mind tapasztalataim alapján írtam.

De azért valljuk be, az ilyen kérdések 90% csak azért ír népszerű zsánerben, hogy felkapott legyen a története, de a valóság nem ez, mivel tényleg nem lesz ezres nézettséged csak úgy. Hiába írsz egy tényleg nagyon jó történetet, ha nem dolgozol meg azért, hogy olvassák is. A tapasztalattal rendelkező személyek úgy is tudják, miről beszélek.

2022. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

A legnépszerűbb "könyvek" Wattpadon az egyébként is legnépszerűbb könyvek/filmek fanficjei, lehetőleg romantikus/erotikus fűszerezéssel.


A minőség mellékes, a Wattpadon a népszerűség nem függ tőle.

2022. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!