Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok egy véleményt a...

Mondanátok egy véleményt a könyvemről?

Figyelt kérdés

[link]


Már több visszajelzés érkezett barátoktól, tanároktól, családtagoktól, satöbbi, viszont hasznos lenne idegenek visszajelzése is. Itt a könyvem első fejezete, (Wordben írom, csak perpill WattPadon tudtam egyedül megosztani.)

Mikben kéne fejlődnöm, mennyire jó, pozitívumok, negatívumok, minden jöhet, első sorban (építő) negatív kritika érdekelne, hisz abból tudok tanulni. :D

Köszönöm!



2022. máj. 3. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
NEKEM KOMOLYAN NAGYON TETSZIK, ha kész a folytatás, mindenképpen kérem itt is jelezni<3
2022. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett!

Remélem folytatása is lesz (látom, hogy rátetted, hogy "Completed"?) mert így azért nagyon befejezetlennek hat.

Az írás nagyon jó, olvasmányos; a történet is magával ragadó.

Pár ismétlés volt, amit hibának róhatok fel (már nem tudom pontosan, valahol volt, hogy "bakancsot viselt és pólót viselt").

És ha akadékoskodni akarnék, akkor egy vásárhelyi iskolát egy helyi, vagy legalábbis erdélyi személyiségről neveznének el (Bethlen, Teleki, Köteles, Gecse stb). ;)

2022. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, jogos!

Szándékos rajta a completed, nem szeretném az egészet feltölteni (már egyébként kész a regény, sőt, a harmadik kötetnél tartok, de mivel most kiadni próbálom, nem szeretném az egészet megosztani a neten!)

2022. máj. 3. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, értettem :)

Még egy dolog, ami eszembe jutott, hogy (ha nem téveedek) kórházban külön kórterem van a felnőttek és a gyermekek számára; továbbá külön részlegen vannak az ortopédiai páciensek, fertőzéses betegek stb.

2022. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Upsz, akkor ezt is javítom. :D köszi
2022. máj. 3. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Az ágyéktáji fájdalomról nem parázsló tűk jutnak az eszembe, én inkább olyan érzésként definiálnám, mintha beszorult volna az ülőcsonti gumó és a szemérem csont közé az a kis nebántsvirág.

A szembe nézést követő homlokba nyilalló fájdalom némiképp a Harry Potterre emlékeztetett, enyhe kopiszag ütötte meg orrom ekkor. Mármint az első alkalommal, hamar sikerült elvonatkoztatnom.

Amikor Zoé észrevette rajta a hányás jeleit, az "Ennyire külne rám, hogy nyugtalan vagyok?" mondat helytelennek tűnik.

Ezeken túl nagyon tetszik, a felépítése és szerkesztése hozzá nem értésem ellenére nagyon gondosan megszerkesztettnek tűnik. A szöveg is szemmel falandó. Élveztem, egy élmény volt. Majd tényleg jelezhetnéd, ha elkészült.

2022. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A Harry Potter eszembe sem jutott írása közben, de végül is lehet benne valami... akaratlan ihletszerzés ugye. :D

Azonban (persze, ha nem bánod és megengeded), lehet, hogy ez a nebáncsvirágos hasonlatot ellopom. :D

2022. máj. 4. 09:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Megtisztelnél.. :)
2022. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó, én szívesen olvasnám a többit :)
2022. máj. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!