Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi legyen a könyvem vége?

Mi legyen a könyvem vége?

Figyelt kérdés

Ha bárki kérdezné, még nem kezdtem bele, csak a vázlatot írom.


Az "Elliott a sárkány" című filmhez hasonlít, egy bajos kisfiú nőtt az erdőben hét éves koráig az állatával, megvannak a fordulatok meg minden, csak azt nem tudom mi legyen a vége.

Megbékéljen a várossal és a normál élettel, vagy

Visszaszökjön az erdőbe és bujkáljon

Akiknél lakik jöjjenek rá, hogy ez így nem jó neki, és visszaengedik


Előre is köszi!!!



#könyv #könyvírás #Eliot a sárkány
2022. máj. 15. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
16+ évesen illett volna már felfogni, hogy ha nem tudsz mit elmesélni, akkor minek írsz "könyvet"? (A könyv szót akár végtelen idézőjel közé lehetne tenni, ugyanis az ilyen tini firkálmányok messzebb vannak egy utolsó ponyvától is, mint Makó Jeruzsálemtől..)
2022. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sejtethettem volna, hogy ez lesz :(

Meg tudom írni magamtól is, csak megkérdeztem, Nektek melyik tűnik jobbnak, hogy a könyv maga is jobb legyen.

kedves 1es válaszoló, kedvenc íróid sem tökéletesen születtek!

2022. máj. 15. 21:03
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Valahogy nem látom itt Uncle Bobot és Matthias Noback-et ötletekért kuncsorogni.
2022. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 harebell ***** válasza:
75%
A főszereplőnek dolgozd ki a jellemét és a karakterfejlődési ívét. Ha végiggondolod, honnan hová szeretnéd, hogy eljusson, adni fogja magát, hogy milyen lezárás adja a karaktere számára a beteljesedést. Vagy megközelítheted abból az irányból is, hogy mit szeretnél, mi legyen a könyved fő üzenete, mondanivalója, "tanulsága".
2022. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Legyen happy end.
2022. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Úristen, a kérdező meg a kismillió kamu felhasználója lepontozza a tényleg hasznos válaszokat, szakadok 😂😂😂
2022. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 én nem értem, ment a zöld kéz mindenkinek...

Ne feltételezz rosszat rólam 😠

2022. máj. 15. 22:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem tudod hogy mi a tanulsága (a "lelke") a történetednek, akkor ígyis úgyis hiányérzete lesz tőle az embernek.


Az alapján amit írtál én úgy értelmezném a könyvedet, ha a kezembe kerülne, hogy a főszereplőd képviseli az olyan gyerekeket akik valamilyen okból kívülállóak, nem találják a helyüket, nem tudnak rendesen beilleszkedni a környezetükbe.

Ha valakinek a való életben ilyen problémái vannak, akkor szerinted mi lenne a legjobb életút neki?

Tegyen meg mindent, hogy beilleszkedjen, találjon rá a saját útjára, vagy bújdosson el a világ elől? (vagy ezeknek a keveréke)


Gondolkozz el ezen, és közben figyelj arra is, hogy a karaktered a történet végére essen át fejlődésen. Ha alaposan kigondoltad, hogy melyik befejezésnek lenne számodra értelme, akkor jóval kevésbé lesz összecsapott az egész sztori, mintha hasraütés szerűen választanál befejezést.

2022. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyen olyan mint a 2D-s dzsungel könyvés rajzfilmnek.


A gyerek a faluban él a barátaival, napi szinten mennek az erdőbe a patakra vízért, csak aztán pont vizet felejtenek el mindig vinni. :D (Az csak alibi)

2022. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Visszaszökik az erdőbe, és ott széttépi egy floppa.
2022. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!