Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol szoktatok könyveket venni...

Hol szoktatok könyveket venni és mennyiért?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 19:41
 1/8 anonim válasza:
Én főleg online, mert olcsóbb, mint a boltban, ehhez jön még, hogy nekem a Líránál 7%-os kedvezményem van, a Librinél pedig gyűjtöm a pontokat. A molyon szoktam vezetni, hogy milyen új könyveket szereztem be és mennyiért, idén eddig 63.895 Ft-ot, tavaly összesen 109.775 Ft-ot költöttem könyvekre. Sajnos az olvasás egy költséges hobbi.
2022. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bookline, de mostanában Könymoly képző is.

Hát most rendeltem 8 könyvet olyan 23000 környékén. Hiába törzsvásérlói kedvezmény, ha online még így is olcsóbb.

Ámbár érdemes most Alexandriába is betérni, mivel én egy 5700Ft könyvet most 3899 vettem meg, ami még így is olcsóbb volt, mint online.

Igazából kutakodni kell, és akkor olcsóbban tuds könyveket vásárolni.

2022. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


Én antikváriumban és raktárvásárokon jutok jó áron könyvekhez; úgyhogy én ezeket tudom ajánlani.


Jó olvasást mindenkinek:)

2022. máj. 16. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszerint használtat, régebbit veszek, és a régikönyvek.hu oldalról szoktam. Ár változó, de még 5 ezernél többet nem adtam könyvért / db.
2022. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Libri, Alexandra, CdGalaxis, Antikváriumon cserélek ingyen akár.
2022. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bookline antikvár részéről szoktam rendelni. Tegnap rendeltem hétezerért három könyvet abból az egyik alapból 8500 forint lett volna újonnan.
2022. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak használtat veszek, az új könyvek sokszor a megfizethetetlen kategóriába esnek
2022. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1. válaszoló vagyok. Antikváriumban én is szoktam vásárolni, raktárvásár sajnos a környékünkön nincsen, de a helyi könyvtár könyves börzéin szoktam válogatni :)
2022. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!